Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érdemes állatkertbe vinni?

Mikor érdemes állatkertbe vinni?

Figyelt kérdés
A kisfiam lassan 11 hónapos lesz. Arra gondoltunk most hogy jönnek a szép idők elvinnénk állatkertbe. Szerintetek érdemes? Érdekelni fogja? A kutyákat mindig kergetni akarja. Imádja nézni a madarakat is.

2019. márc. 22. 10:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Mi is 10 hós korától járunk évente 1-2 alkalommal. Most 4 éves érdekli az állatkert de a játszótér a legérdekesebb. Engem nem zavar, ez is egy együtt töltött idő :)
2019. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked kedved van, akkor menjetek. Igen, érdemes. Őt még úgysem úgy érdekli, ahogy téged. Más ingerek, friss levegő, nem lehet rossz neki.
2019. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
3 eves volt a gyerekem, amikor felutaztunk Kecskemétről Budapestre, az Állatkertbe. Hetek óta arról beszélt, hogy milyen jó lesz, nagyon várta. Megérkeztünk, meglátta a játszóteret és onnan nem lehetett elvonszolni.Egyetlen allatot sem néztünk meg.... Szóval gyerek és helyzet függő.
2019. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Babakocsivak voltunk először, utána évente minimum 2x. 4 éves korától többször is, mert szereti,érdekli. 10-4-ig simán elvan/elvolt az állatkertben. Játszótérre napi szinten járunk, az annyira nem volt érdekes ott, mint az állatok.. Sok gyereket látok mindig az allatkertben, de én úgy làtom élvezik. Ha nem akarsz annyit költeni és Pestről van szó, az állatkert mellett van a Holnemvolt Vár, állatsimogatókkal és csak 1000,-ft a belépő, ott felmérheted mennyire érdekli.
2019. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gyerek függő. A fiam imádja az állatokat, tavaly nyáron is voltunk már állatkertbe, 8 hónapos volt akkor, nagyon élvezte. Most a hétvégén vadasparkban voltunk. Már másfèl éves lesz még nagyobb élmény volt. A halaktól a kecskére jöhetett bármi. A legnagyobb bánata az volt, hogy gólyák nem láttunk.

De ővele a 2 utcára lévő házat is napi szinten látogatni kell, mert csirkék szaladgálnak az udvaron. Ő képes fél órát ülni a porban és nézni a katonabogarakat vagy követni a menetelő hangyát.

2019. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Másfél évesemet egyáltalán nem érdekelte, végül elaludt, 5 évesemet egy darabig a fókashow, aztán meg csak a játszótér része.
2019. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Persze én sem azt gondolom hogy 11 hónaposan gond nélkül el lesz de énis azt gondolom hogy ez is kb ugyan olyan mint egy utcai babakocsis séta. Csak itt több a látni való. Elmegyünk mindenképp. Aztán ha tetszik neki akkor örülünk vele ha pedig nem akkor is ott a lehetőség hogy eljöjjünk
2019. márc. 22. 16:17
 18/18 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő. Az én 4 évesem imádja az állatokat. Van millió állatos könyve, állandóan nézegetni kell, olvasni belőlük. Olyan 1,5 évesen volt először állatkertben, elnézegette őket, de igazán következő nyáron 2,5 évesen kötötte le teljesen. Azóta minden évben több állatkertet is meglátogatunk és napokat eltudna ott tölteni. Az nyíregyházi istenkirály nagy területtel, szuper hely. Volt hogy a pingvinek, fókák előtt leragadtunk és félóra után sem akart továbbmenni, csak nézte és nézte nézte ahogy úsznak. Ellenpélda tesóm kislánya akit sose érdekeltek igazán az állatok és mindig csak átfutottak az állatkerteken, nem igazán kötik le az állatok, szóval szerintem ez nagyon gyerekfüggő :)
2019. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!