Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki korábban...

Van itt olyan, aki korábban sosem akart gyereket, aztán valami bekattant, és utána már nagyon szeretett volna?

Figyelt kérdés

Évek óta hangoztatom, hogy nem akarok gyereket. A párom is elfogadta. De azért sosem vetettem el azt a lehetőséget, hogy majd pl. ha betöltöm a 30-at, bekattan, hogy azért én mégis akarok...

Aztán most az a helyzet, hogy még nem is vagyok 30, viszont 3 hónapja házasodtunk össze, és kb 1 hónapja máson sem jár az agyam, csak azon, hogy babát szeretnék. Nem értem magamat, mintha a házasság hozta volna elő ezeket az érzéseket. Nem hittem, hogy bármi is változni fog, és úgy tűnik, hogy mégis.

Járt valaki hasonló cipőben?


2017. nov. 20. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Régebben én is ezt hangoztattam. Aztán tavaly egészségügyi okból abba kellett hagyjam a fogamzásgátlót. Kb áprilisra érett meg a gondolat, hogy babát szeretnék. Végül páromban is megérett a dolog, hogy mondtam neki, nálam ez mekkorát fordult (ő eleve szeretett volna)

Így júliustól próbálkozunk, de még nem jött össze.

2017. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, de aztán szerencsére elmúlt a gyerekvállalási fellángolás. Nagyon jó így, nem bántam meg.
2017. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!