Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen instaanyukról?

Figyelt kérdés

[link]

Ajánlom, hogy vessetek egy pillantást a kapura és a falra jobbra. Tegnap (azt hiszem) kitett egy képet, ahol azt kérdezi ki mit hagyott el anyaként. Jöttek a válaszok: magassarkú, smink, szép ruhák. Erre ma kirak egy manipulált képet minden említettel, mint valami “dögös szuperanyu” pár héttel a gyerek születése után.

Anyukák, más is úgy érzi ennyire meg kell felelni? Vagy ti hogy voltatok ezzel? Szülés után ti is durva önbizalomhiányban szenvedtetek a megváltozott testetek miatt? Mindenki ennyire veszettül akart bizonyítani? Csak én gondolom azt, hogy ez szánalomraméltó?



2019. ápr. 10. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem az zavar, ha valaki jól néz ki vagy egy angyal a babája, hanem az, ha ezt napi 10 posztban akarja bizonyítani.

Számomra nagyon erőltetett. (ezért nem nézegetem egy ideje az Instat)

Az egész terhességemet végig diétáztam/edzettem a kitekert GDM miatt. Piszok nehéz volt, de szülés után úgy jöttem ki a kórházból mint egy modell. Én bizony magassarkút is szívesen húztam, elvégre nem nagy durranás babakocsit tolni benne. (majd ha járni kezd a gyerek, na az már cifrább lesz) DE!!! Szerintem ezt nem kell napi 5x más kismamák orra alá dörgölni, főleg nem (manipulált) képekkel prezentálni. Mindenki úgy tökéletes ahogy van, és mindenkinek megvan a saját gondja.

Engem rémesen idegesítenek ezek a "tökéletes" anyák. Itt nem csak azokra gondolok akik a kinézetükkel vágnak fel, hanem a szuper szoptatósokra, azokra akiknek mindig mindenre van idejük és úgy általában akik előadják, hogy egy babával az élet csupa móka és kacagás.

2019. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Grafikuskent szeretem az ilyesmit nezegetni, tenyleg karcsusitotta magat, legalabb megcsinalhatta volna rendesen, mert ez igy ultragaz :D bevallom, en is hasznaltam parszor egy smink-appot, hogy normalis legyen a fejem, egeszen enyhe valtoztatasokkal, mert sminkelni nem volt kedvem, a csalad viszont folyton aggodott, hogy hogy nezek ki a kialvatlansagtol... Szoval igen, ugy ereztem, meg kell felelnem, de ez meg az elejen volt, a gyerek 1 eves kora ota nem akarok megfelelni senkinek magamon es a ferjemen kivul. Karcsusitast mondjuk nem csinalnek. De oszinten szolva egy kicsit megertem a not. A baj ezzel csak annyi, hogy o is tovabb erositi a tobbi anyukaban ezt, hogy igy kell kinezni, meg kell felelni masoknak, mikozben o maga sem elegedett magaval. Mert oke, tegyen ki kepet magarol, ha tenyleg ugy nez ki, es buszke ra, mert o mar szules utan ket oraval futni ment, meg salatan elt, de ez igy gaz.
2019. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg hogy szánalomra méltó e vagy sem hanem hogy ne pazarolj ilyesmire energiát. Eza nő valószínű iszonyat hiú lehet, messze távol áll tőlem az alaptermészete. Sanszos hogy photoshop nélkül is tizszer jobban néz ki nálam, mert illik a ruhájához a cipője, szépen van vágva a haja, nyilván manikűröshöz is ment az elmúlt két hétben ellentétben velem és jól áll neki a szemuveg ami a legvérlázítóbb, nekem 1500 szemuvwgből egy sem áll jól, nincs is :( :)

De nem nézek instát épp azért mert nem érdekelnek ezek a dolgok. Nem mondom hogy nem lennék szivesebben csinos trendi stb de szívesebben túrom a földet (veteményes) fagyizok a lányaimmal, torna helyett pecázom a férjemmel stb. Ki mitől boldog.


A nő a képen attól boldog hogy csinos vonzó szereti a ruhákat szalonokba járni stb. Ezért nem lehet elítélni sőt legalább odafigyel rá mit posztol, ahohy pl én is de sokan meg nem teszik és siman kiraknak a valagukrol képet a tukor elott mikozben a sarok tiszta penész stb. Na az a gáz.

2019. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem nézek ilyeneket. Lehet, hogy nem vagyok trendi, de nem érdekelnek az influencerek és hatásaik.
2019. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!