Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti akkor zuhanyoztok, amikor...

Ti akkor zuhanyoztok, amikor a baba alszik, vagy amikor fent van?

Figyelt kérdés

Én amikor este leteszem zuhanyzok, mosok hajat. Barátnőm mondta, hogy ő reggel beteszi a járókába a nappaliban és úgy megy el. Neki egy sima zuhany fél óra, ha hajat is mos meg szárít legalább 1.

Nekem ez fura, mondtam neki is, de azt mondta hogy ő mindig így csinálta. Nem kibeszélni akarom, csak érdekel más hogy csinálja.


2019. ápr. 12. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha meg alszik, az a para, hogy sírva megébred...

És akkor sokkal jobban sír mintha a szeme láttára kimegyek.

Szóval annyira egyedi minden helyzet, ne alkoss felületes véleményt a barátnődéről.

2019. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amikor epp nem volt más dolgom. Ha aludt akkor király, ha ébren volt akkor meg vittem magammal a kis pihenő székében es 2-3 perc alatt letusoltam.

A hajmosas akkor volt inkább ha apa is itthon volt, de volt alkalom hogy azt is együtt csinaltuk, de megtanultam gyorsan hajat mosni, 7 perc alatt kesz tudok lenni hajmosassal együtt 😃

2019. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem alkotók felületes véleményt, semmi rossz véleményem nincs ezzel kapcsolatban, csak egyszerűen fura nekem. Csupán arra voltam kíváncsi, hogy ki hogyan oldja meg, úgymond kik vannak többen. :)
2019. ápr. 12. 20:15
 14/18 anonim ***** válasza:

Mi benne a fura? Az nagyon hasznos neki, ha kemény alapon (nyilván szőnyegen) játszik, egyedül, kb akkor fejlődik.legjobban a mozgása.

Persze látó es vagy hallótávolságon belül legyen és ne nyeljen le semmit.

2019. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Annyi a fura benne, hogy megtehetné, hogy akkor zuhanyzik amikor otthon van a férje, reggel is meg este is, de helyette fél-1 órára magára hagyja a járókában. Ez a fura ezt mondtam neki is. De ha ez nekik bevált, akkor jó. Egyszerű kíváncsiság volt a kérdésem, hogy más hogy csinálja. Tudom hogy akkor fejlődik, az én gyerekem is játszik, csak én közben messziről figyelem.

Mindenki máshogy csinálja a dolgokat, pusztán kíváncsi voltam hogy a többség hogyan.

2019. ápr. 12. 20:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát igen. Nem tudom milyen messze van náluk a járóka a fürdőtől. A magára hagyás szerintem nem baj, ha látod vagy hallod. Lehet hogy tényleg furcsa lenne, ha látnánk a körülményeket. De az is lehet hogy este a párjával töltött kis időt nem akarja erre pazarolni.
2019. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Este mindenképpen szoktam fürdeni,ilyenkor valaki figyel rá, vagy ha nem, akkor muszáj késöbb bevinni magammal. Ma meg végre aludt egy órát, igy bébiörrel mentem egy gyors zuhira.
2019. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Míg pici volt, azután mentem, hogy elaludt. Mikor nagyobb lett vittem magammal pihenőszékben. Mióta önjáró csak szólok neki, hogy elmegyek fürdeni. Az ajtót nyitva hagyom, hogy utánam tudjon jönni, meg hogy halljam is.

Ezek mind azon esetek mikor a férjem nincs itthon. Ha itthon van bármikor el tudok menni fürdeni. Hajat mosni is olyankor szoktam.

2019. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!