Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zelma lenne a kislányunk...

Zelma lenne a kislányunk neve, de elbizonytalanodtam a vezetéknév miatt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Zi-re végződik.

...zi Zelma

Nagyon fura, kimondhatatlan, vagy belefér ?

Dédnagymamámat és férjem ükmamáját is így hívták, mindkettőnknek tetszik a név, nehezen tudtunk ilyet találni, most mégis elgondolkoztam, ahogy hangosan kimondom


2019. ápr. 12. 19:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A Zelma mint név nekem nagyon idegen, de a vezetéknévvel együtt szerintem is jó választás.
2019. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#20

Nekem is nagyon tetszik a Hanna név, 2.lányomnál el is gondolkodtam rajta, csak azért nem választottam, mert tényleg sok van belőle (Tamina lett helyette.) De gyönyörű név. Az Annával sincs baj, bár nekem kicsit unalmas.

Engem pl a Zoé sokkal jobban irritál, mint az Anna, Hanna... Már-már rosszul vagyok tőle, és nem azért, mert futótűzként terjed, hanem úgy alapjáraton 😂

2019. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Semmi bajom a Hannával/Annával. Van a családban, az egyik név pont az enyém, nem szeretjük ha egy családban egymás után jönnek ugyanazok a nevek.

Köszönjük a véleményeket, várjuk továbbra is, nem akarok belőle vitát, melyik szép és melyik nem, csak a hangzás miatt kérdezem az ittenieket :)

2019. ápr. 16. 13:55
 24/27 anonim ***** válasza:
Szép, különleges nevet választottatok és a hangzással sincs semmi baj :) viselje büszkén a kicsi lány
2019. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van a vezetéknévvel.
2019. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik egyutt! Külön a Zelma nem tetszett de amikor leírtad mi lenne a vezetéknév...na úgy nagyon! Nem gondolnám h nyelvtörő lenne, sőtt olyan fülbecsengő. (Nekem) Különleges név!!! Büszkén fogja viselni!!
2019. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Kőházi Zelma. Ahogy kimondom, a -zi után egy apró szünetet tartok, a Zelma szép név!
2019. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!