Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 34 hetesen szultem a babamat,...

34 hetesen szultem a babamat, szerintetek?

Figyelt kérdés
Most jelenleg anyaszallon lakom es at tudok menni a masik epuletbe a babamhoz. Most felelne meg 36 hetesnek mert most vagyunk itt ketto hete a korhazban illetve anyaszallon azaz ketto hete szultem. A suly mellekes de 2400 grammot mondanak es jo labor eredmenyeket ahhoz hogy hazaengedjenek, ez ha megvan valoban hazaengednek vagy megvarjak amig 40 hetesnek fog megfelelni a babam, azt az idot amikor tenylegesen szulnom kellett volna? Van aki tudna tapasztalatokat irni? Nekem minden nover mast mondott es a doki is csak annyit hogy allapottol fugg. Eddig az allapota kituno es nagyon ugyesen eszik mar cicizett is es kizarolag anyatejes, 2100 gramm. Tapasztalatok?
2019. ápr. 15. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk abszolút nem foglalkoznak vele, hogy mikor kellett volna születnie. Jók legyenek az eredményei, legyen meg a 2050 gramm (nálunk ez a hatar) es legyen etethető. Ha ezek a feltételek terhességi hét szerint 36 hetesen teljesülnek, akkor akkor lehet hazajönni, ha 44 hetesen, akkor akkor. De minden intézmény más. Facebookon vam egy csoport koraszülött babák anyukái, apukái címmel. Ott kérdezd meg konkrét kórház névvel, biztos lesz, aki tud választ adni.
2019. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
36 hetesen szültem, 2 héttel később hazaengedtek, mert elég dagadtnak ítélték a fiatalurat. :) Tényleg nem nézik, mennyi idős, csak azt, hogy minden oké-e vele.
2019. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
A 40. hetet biztosan nem várják meg, 37. és 41. hét között születnek a babák normális esetben, én a 36. héten szültem, 3 napot voltunk bent, mint mindenki más, se inkubátor, se pic nem kellett. Szerintem hazaengednek bennneteket.
2019. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Eddig legalább két kérdésedre leírtuk, hogy kérdezd az orvost.
2019. ápr. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszike mindenkinek a valaszokat hat enis remelem mert mar most jocskan hizik es sokat eszik es a labor vizsgalatok is mutatjak hogy makk egeszseges es mar infuzio sincs egy hete bekotve neki.

Utolso kepzeld beszeltem az orvossal is de kulonben ez benne van a kerdesemben es hiaba fujod hogy beszeljek orvossal,szemelyes tapasztalatokra voltam kivancsi de ez is benne van a kerdesben :)

Tobbieknek koszonom nagyon

2019. ápr. 16. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!