Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 24 hetesen nyilalás a hüvelyem...

24 hetesen nyilalás a hüvelyemben kemenyedik a pocim. Normális?

Figyelt kérdés
Mióta meg mozdult a babóca azóta kemenyédik... Párommal ma szexeltünk,egyébként már fél éve nem voltunk együtt.... Nem volt durva és hosszú aktus. És azóta gorcsolgetek és annyira nyilal a hüvelyemben ... Miért van az??
2017. nov. 17. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az orgazmus is okozhat méhösszehúzódásokat, valamint ahogy tágul a méh az is húzódhat ahogyan a baba növekszik, és a baba mozgása is válthat ki összehúzódást. Ha rendszeres, és nem múlik el ha ledőlsz pihenni és szedsz magnéziumot, azért menj el orvoshoz szerintem, inkább menj feleslegesen minthogy baj legyen, főleg ha nagyon aggódsz ez miatt. Hüvelynyilalás nekem is volt, és van hogy mostanában is előfordul, mivel nem nyílik a méhszájam, és minden rendben van, valószínűleg egy ideget nyom a baba, vagy szintén ahogyan a méhem nő, kisugárzik oda lentre is. De olvastam olyat, akinek a méhszája kezdett el kinyílni és szintén hüvelynyilalást érzett.


25 hkm

2017. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 20.hét ota van az ez néha , független az együttlétektől. Nekem azt mondta az orvos h normalis csak ezeken a napokon szedjek tobb magneziumot, akár 3x1et vagy 4x1 et es pihengessek :)
2017. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!