Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Merjek beszelni az erzeseimrol?

Merjek beszelni az erzeseimrol?

Figyelt kérdés
Ugy erzem nagyon kikeszultem.16 honapja szultem.De egyre rosszabul erzem magam.Egyedul itthon, segitseg nelkul,allando nehezsegek,nem jo helyen lakunk kis faluban semmi lehetoseg,a mindennapok teljesen kikeszitenek.Ma mar ugy ebredtem,hogy nem akarok felkelni megint ugyanaz var ram.Talan mar segitsegre lenne szuksegem?Menjek pszichologushoz?
2019. ápr. 17. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus előtt esetleg a férjeddel beszélni?

Persze ne legyél rest szakemberhez fordulni, de első körben a lárom segítségét kérném. Lehet az az idő,amíg pesztrát keresel a kicsihez és pszichológus helyett elmész egy közeli városba és a pszichológus tarifáját és időtartamát elkonditermezed,elsütized vagy elsétálgatod egy parkba talán már elég is lenne.

Bölcsin nem gondolkodtál? Akár csak egy fél napra?

2019. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Menjél emberek közé.


Keress baba-mama köröket. Ha nincsen ilyen akkor menjél a templomhoz vagy az önkormányzathoz és örülni fognak, hogy ilyet létesíteni akarsz.

Találj ki dolgokat amivel lekötöd magadat. Menjél vissza dolgozni.

Ès ami nekem nagyon segített, hogy tervezzetek elutazásokat rendszeresen. Pl itt húsvét csinálj egy nagy családi össze jövetelt, vagy ti utazzatok el családhoz.

2019. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!