Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van a gyerekednek saját...

Van a gyerekednek saját szobája? Használja is? Mennyi idős?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 07:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Igen, újszülött korától van saját szobája, 4,5 éves.

Igen, használja, játszásra, rajzolásra a kisasztalánál, alvásra, hinta a szoba ajtaján van.

Ha mesézni akar az csak a nappaliban van, és természetesen a játékait is kihozhatja.

4,5 éves kislány

2019. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen, van. Születésétől kezdve ott alszik, mindig oda vonultam el vele szoptatni, csak ott pelenkáztam, szóval használtuk, sok időt töltöttünk ott.

Most 2,5 éves, nagyon szereti a szobáját, nagyon sokat játszik ott és persze továbbra is ott alszik.

2019. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
6 éves a fiam, lényegében csak alvásra használja a szobáját és ott vannak a cuccai. Nagyon ritkán játszik bent egyedül.
2019. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
7 éves a fiam, van szobája, de lényegében csak alvásra használja.
2019. ápr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Van, most mar ketten vannak benn, élvezi a nagy is. Ott alszik, ha egyedul akar lenni a nagy, bevonul, nem zavarjuk de tobbnyire kinn van a nappaliban.
2019. ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

1,5 éves van saját szobája. Főleg alvasra használja, de mostanában egyre többször igényli, hogy ott is legyünk.


Az ikrek egy hetesek, ok egyelőre ketten lesznek egy szobában. Az ő szobajuk picike, szetintem náluk is leginkább alvasra fogjuk használni

2019. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Van, de minek. Csak ott van, ahol mi is vagyunk. :) Ez érvényes az éjszakára is, mert csak addig alszik egyedül, amíg azt hiszi m3g mindig ott van mellette valaki. 3,5
2019. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Van, játszik ott is, meg a nappaliban is. 3 és fél éves. Az ilyen sok és apró jellegű játékokat nem szokta kihozni. (Pl. legó, matchbox kisautók.)

Szerintem számít a gyerekszoba elhelyezkedése is, ha a család legfőbb életteréből nyílik, akkor egy nyitott ajtó mellett simán elvannak a gyerekek. Nekem gyerekként az emeleten volt, nem sokat tartózkodtam ott kamasz koromig.

2019. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Mindkettőnek van az első perctől kezdve. A nappaliból nyílnak, így ki-be mászkálnak mindig, elvannak bent is, de kint is játszanak együtt természetesen. Aludni mindenki a saját ágyában szokott.
2019. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Van, 1 éves. Ott alszik az első perctől, ott pelenkázom illetve nemrég kezdtünk neki játékokat venni bele: óriás baldachin sátor, labdamedence, csúszda. Azóta sokkal több időt tölt bent játékkal. Van egy kamerás bébiőr a szobában és azon szoktuk figyelni ha indokolt.
2019. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!