Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják, hogy amire...

Miért gondolják, hogy amire rá van írva, hogy Fisher Price az fejleszt?

Figyelt kérdés

Legutóbb egy tanulónak nevezett laptopot kapott a másfél éves fiam. Mert milyen jó kis fejlesztő.

Holott direkt kértem, hogy ne vegyenek ilyen giccses játékokat, mert nem.jatszik vele a gyerek.

Volt neki tanuló kutya, soha nem érdekelte, a járás segítő kutya is totál porfogó volt, aztán vettek neki tizezrekért egy ugráló zebrát, de kb arra jó, hogy foglalja a helyet.

Sütifalóval sem játszott soha, ellenben a sima műanyag vödrös bedobót szerette.

Imádja a könyveket, az egyszerűbb kirakókat.

Egyszerűen nem értik meg, hogy nem vonta a fiamat a hasonló játék. Ő autókból is azokat szereti, amik hasonlóak az igazihoz, imádja a fém kisautókat.

Hogy lehet megérteni emberekkel, hogy egy giccses beszélő kutyától nem fog a gyerek semmit tanulni? Hanem attól, hogy foglalkoznak vele, olvasnak neki stb.


2019. ápr. 28. 22:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%
Jolvan, fogsz te meg csalódni a gyerekedben.
2019. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem feltétlen fejlesztőbb egy márkás zenélő játék, mint egy fakanál-lábos kombó, sőt pár pszichológus szerint pont fordítva van. De a mi gyerekeink ebbe nőnek bele (most olvastam, hogy a PISA felmérés szerint Európában digitális kompetenciában hátulról a másodikok vagyunk). Van gyerek, aki leköt és van, akit nem, ettől egyik sem okosabb vagy trendibb vagy kreatívabb... stb. a másiknál - vagy lesz az felnőttként. Ha a tiédet nem köti le és ellenzed, mert ütközik az elveiddel vagy csak idegesít, akkor vagy mondd ezt el a rokonoknak, vagy csak udvariasan köszönd meg, aztán pár hónap múlva add el, új állapotban tök jó áron tovább lehet ezeket passzolni, mert sokan szeretik.
2019. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
56%
#9 te valami fizetett kampányt végzel? Lehet az FP konkurenciás játékgyártójától vagy és azon ügyködsz, hogy kiűzd a piacról ezeket a sátáni játékokat, amik csak a szörnyű elbutuláshoz és kezelhetetlenséghez vezetnek :D És természetesen akinél ilyennel játszik a gyerek, az biztos, hogy egész nap a Tv előtt ül, a szülők pedig addig valahol wellnesseznek. A boltokban is csak akkor vehetsz Fisher Price terméket, ha a gyerekedet minimum az idő 90%-ában hanyagolod, máskülönben ki is tesznek az üzletből.
2019. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
Hát Kérdező, nem tudom biztosra mondani, hogy a te gyereked jól járt-e veled, ha otthon is ilyen a stílusod. Ritka hisztériás nő lehetsz.
2019. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
32%
Lekukázzátok a gyerekét aztán csodálkoztok, hogy "visszaüt"?
2019. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%

15: a “kuka” és a “fogyatékos” aminek ő titulálta mindenki más gyerekét nem egészen egy súlycsoport.

Kérdező, ritka egy arrogáns kákán is csomót kereső, kiállhatatlan ember lehetsz. Szerintem örülj inkább, hogy volt aki hajlandó volt gyereket csinálni veled. Ha nem tetszik egy ajándék akkor add el, adakozz stb de ilyenből problémát csakis egy nagyon unatkozó ember csinál. Szerintem ne azon gondolkodj, hogy a rokonok miért adnak ilyeneket hanem magadon: miért kell gerjeszteni a feszkót magadnak és itt, illetve kinek kell bizonygatnod hogy neked csodagyereked van akivel milyen sokat törődsz míg a többi szülő szerinted mind odavágja a tv elé a fogyatékos gyerekét... Valami nem kerek nálatok az egész biztos...

2019. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom arany középút nincs.

Az én gyerekem lego duplot imádta, a wow játékokkal játszik a legtöbbet (főleg 3 éves korától). De a fp tanuló kutya dalait is kívülről tudja. Testvére szintén. Sőt, a nagy miatt extra korán rollerezik stb.

Mindig azzal játszanak, amihez kedvük van. Úgy gondolom a változatosság is fejleszt.

2019. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
30%

Az enyém fél a fp kutyától. Lassan már én is. 😂 Tiszta para, mikor egyszer csak megszólal a sötét nappaliban, hogy kukucs, látlak.

Ez a játék mit fejleszt? Ugyanazokat a mondókákat és dalokat tudja. Ezzel az erővel fejleszt a mobil is, ha benyomod youtube-on a gyerekdalokat. 🤔 Komolyan kérdezem, mert nem értem.

Ahogy én látom, a fp nem csinál mást, mint gombokat tesz egy hagyományos játékra, ami zenél, ha nyomkodod. Plüss kutya, járássegítő, forma bedobó, focikapu, stb. Csak annyival tudnak többet, hogy hangos és villog.

2019. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%

Oszinten nem az a baj fejleszt v nem, meg nem az a problema h az övé nem játszik vele.


Az a probléma, hogy azt irja hogy attol különb lesz a gyereke, hogy nem erdeklik ezek a jatekok( vagy nem lesz mase hulyebb "fogyatekos" mert erdekli.) Tehát talan kevesebb itelkezessel elobbre jutna meg kapna választ nem csak osztast.

2019. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
33%

" Tehát talan kevesebb itelkezessel elobbre jutna meg kapna választ nem csak osztast."

Egy tök ártatlan gyereket mindeközben bántó szóval illetni talán rendben van? És mindez csak azért mert nem bírjátok a kérdező stílusát. Igen, tudom, totál helytelen módon visszareagált a fogyatékos jelzővel, de ez nem mentesíti azt, aki az ő gyerekére mondott ilyen kedveset (és azokat sem, akik mindezt helyeselve még lájkolták is).

2019. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!