Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják, hogy amire...

Miért gondolják, hogy amire rá van írva, hogy Fisher Price az fejleszt?

Figyelt kérdés

Legutóbb egy tanulónak nevezett laptopot kapott a másfél éves fiam. Mert milyen jó kis fejlesztő.

Holott direkt kértem, hogy ne vegyenek ilyen giccses játékokat, mert nem.jatszik vele a gyerek.

Volt neki tanuló kutya, soha nem érdekelte, a járás segítő kutya is totál porfogó volt, aztán vettek neki tizezrekért egy ugráló zebrát, de kb arra jó, hogy foglalja a helyet.

Sütifalóval sem játszott soha, ellenben a sima műanyag vödrös bedobót szerette.

Imádja a könyveket, az egyszerűbb kirakókat.

Egyszerűen nem értik meg, hogy nem vonta a fiamat a hasonló játék. Ő autókból is azokat szereti, amik hasonlóak az igazihoz, imádja a fém kisautókat.

Hogy lehet megérteni emberekkel, hogy egy giccses beszélő kutyától nem fog a gyerek semmit tanulni? Hanem attól, hogy foglalkoznak vele, olvasnak neki stb.


2019. ápr. 28. 22:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%
En nem irtam ra azt amit nehezmenyezel. Nehogy már en kérek elnézést. Attol meg azben gyerekem is szerinte fogyatekos mivel autot tologat. De tudod mit. En igy szeretem. Na, errol sztem annyit.
2019. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
60%
20 90%: te a kérdező vagy csak másik profilból? Eléggé egyértelmű és igen, egyedül vagy a véleményeddel továbbra is mint látod illetve a stílusod továbbra is csak szerinted elfogadható. 😒 A kuka jelzőn meg nem értem miért kell ennyire fennakadni amikor ez messze nem egy sértő szó (vagy a törpe a hófehérkében is egy megalázott karakter?) ellenben hadd ismételjem el megint: durva unintelligenciára vall “fogyatékosnak” hívni más gyerekét. Tudatában vagy a szó jelentésének?
2019. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
42%

Édes Istenem! Valaki merészel veled ellentétes véleményen lenni és az már csakis a kérdező lehet egy másik profillal. Logikus, persze.

Biztos te is roppant örülnél ha a gyerekedre egy másik szülő a kuka jelzőt használná. Még kezet is ráznál vele gondolom, hogy milyen cuki jelzőt használt.

Mint írtam: helytelen, hogy így vágott vissza, de ez nem mentesít senkit az alól, hogy ő hogy viszonyul a másik gyerekéhez. Olyan nagy erkölcsűnek mutatjátok magatokat, közben ti sem mutattatok semmi különbet, mint kérdező. Tessék! Nyugodtan lehet lepontozni. Nem érdekel :D

15:11 - azért neked válaszoltam, mert a kiemelt idézettel eléggé védtél itt mindenkit. És sehol nem kértem, hogy te kérj elnézést. Mégis: hol látsz te ilyet? És azt hol látjátok, hogy én egyetértek a kérdezővel? Sehol. Mertem megjegyezni, hogy az is roppant csúnya, amit ti csináltok, de fröcsögjetek csak nyugodtan tovább. Ettől már tuti szebb lesz a napotok. Hajrá! Csak így tovább!

2019. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
24%
22es, uezt ereztem en is 21es vagyok. :) sztem is a kérdező
2019. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként lehet ettől a játéktól tanulni, főleg, ha leül az ember mellé és megmutatja mit is "kér" a gyerektől a kutyus. Kéri tőle, hogy mutassa meg hol a lába meg ilyenek. Nekünk van, nagyon szereti, meg van giccses kisautó is, amit csak tologatni szeret. Az értelmi képessége jelentem rendben van :) Ezek mellett persze nyomja a fakocka és társai játékokat is. A sütifaló például mondja az adott formának a nevét, amit épp bedobott, szerintem helyes játék. Ettől függetlenül, természetesen mi is kommunikálunk a gyerekkel, sőt olvasni is szoktunk neki, és nem a televízió előtt lakik. Ha nálatok ennyire nem jönnek be ezek a játékok, akkor add el, vagy adományozd oda valakinek. A rokon előbb utóbb megérti. Nem kell ezen rugózni.
2019. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a gyereked azért nem játszik ilyenekkel, mert nem mer 😂 mi bajod van a fejlesztő játékokkal? Megragadtál a középkorban? Vagy amolyan ősanya vagy?
2019. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
74%

Játéknak elmennek ezek, de nem hiszem h fejlesztenek. Vagyis én nem úgy látom. Nekünk sok kihajthato, kemény lapos mesekonyvunk van, fajáték, golyó vezető stb. Mondjuk FP tanuló asztal is van, na az mondjuk nagyon szuper.. De van ajándékba kapott ilyen kutyust.. meg tablet. Sztem 2x sem nyúlt ezekhez.

Midmem gyerek más. Na mondjuk ezt ne hidd h átlag feletti, nagyon sok ilyen van, max nem látsz ilyet :) enyém is ilyen.

2019. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező! Miért erre az oldalra írogatsz, ahelyett, hogy a gyerekeddel foglalkoznál?

A fisher price játékok azért fejlesztőek, mert a szülő elmond mindent a gyereknek, pl.a formákat, kutyusnál a testrészeket. Es bizony, a későbbiekben a gyerek egyedül is tud játszani ezekkel! Hogy miért jó ez? Mert anyukának főznie, takarítania is kell, esetleg egy másik gyerkőcöt ellátnia!

Sokkal jobb megoldás, mint a tv, youtube mesék bámulása.

És akkor még szó sem esett a fisher proce minőségéről, 1-1 játék évekig nyúzható, nem véletlenül nem dobja ki senki. Az olcsóbb műanyag játékok sajnos nem sokat bírnak, hamar darabokra hullanak, ami zenél is, abból borzalmas hangok jönnek, a fajáékokkal is lehet gond, azt hiszem nem olyan régen az aldi vagy a lidl fajátékát kellett visszahívni.

Aki írta a tanulókutyusos "kukucs, itt vagyok" éjszakai felkiáltást, annak azt üzenném, hogy ez egy lejárt lemez már, párszor már ellőtték itt a neten :) . Nekünk a legújabb kutyusunk van, de nem is mond ilyet, egyébként meg a lábát nyomba ki lehet kapcsolni! Gondolom este összepakolsz a gyerkőc után, semeddig sem tart kikapcsolni a játékokat.

2019. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28-as vagyok, bocs a hibákért, gyorsan pötyögtem telefonról!!
2019. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
36%
Ismét a 28-as vagyok, kiegeszíteném annyival, hogy nézzél már utána, hogy a túl korai mozgásfejlődésnek milyen hátrányai vannak! Mert bizony az sem jó, ha a kicsi túl korán elkezd járni. De jó lenne, ha informálódás után vernéd a melledet, nem pedig a tudatlanságodra.
2019. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!