Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hiányzom én is a kislányomnak?

Hiányzom én is a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Olyan szomorú vagyok. Muszáj magamból kiírni a fájdalmat, mert megbolondult lassan. Nem láthatom a gyermekemet, mert az apja nem engedi. Most lesz a gyerekelhelyezést perünk és erőszakkal, rendőrséggel, mindenféle fenyegetéssel elérte nálam, hogy egy hét egy hét legyen az elhelyezése a tárgyalásig. Mivel nem akartam hogy a 8 éves lány rettegjen a helyzettől. Mivel 9 évig szinte csak én gondoztam és minden percet velem töltött mert az apjának soha nem volt rá ideje, így nagyon hiányzik. Nem láthatom amikor akarom, nem beszéljétek vele amikor szeretném és nem ölelhetem meg. Ez annyira fáj. Szinte teljesen lekorlátozza az apja a kapcsolatunkat. Tudja hogy ez fáj nekem és bosszúból is ezt teszi... . Istenem, ma sem engedte meg hogy elmenjünk egyet fagyizni. Annyira rossz. Nem mehetek be a régi otthonunkba, mert az ő nevén van. Istenem... Hogy lehet egy ember ilyen kegyetlen...

2019. máj. 1. 18:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tud segíteni egyik fél sem mert nincs közvetlen életveszélyes a gyermek. Csak meditációt és pszichológust adnak, hogy átvészeljem a tárgyalásig az időt. Az apa nem enged semmit. Ragaszkodik ahhoz hogy a bírói döntésig azonos jogainak vannak. A családsegítő és a gyámhatóság semmit sem érnek.
2019. máj. 1. 20:26
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz lehet… Mikor lesz a tárgyalás?
2019. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most már csak pár hét, de egyfolytában sírok. Nagyon rossz. Ma is elindultak érte de nem tehetem mert hívja a rendőröket. Tudja mennyire fáj.
2019. máj. 1. 21:22
 14/15 A kérdező kommentje:
Elindultam*
2019. máj. 1. 21:22
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam én is. Pl én a tárgyalásig ilyenbe bele sem egyeztem. Felügyelet nélkül bíroi döntés álltál azóta sem láthatja de nem is adnám oda. Persze próbálkozott már ilyenekkel. Volt fenyegetés, csomó targyallasunk, hogy többet akar. Nem engedték neki. Utána meg egyszer eloallat vele, hogy szeretne vele többet lenni, többet látni... Én belementem. Megengedtem neki. Teljesen nyugodt hangnemben semmi harc nélkül engedtem meg. Azóta felénk sem néz.
2019. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!