Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakotvenyrol ki lehet venni...

Babakotvenyrol ki lehet venni "ido elott" a penzt?

Figyelt kérdés

Egyben meg tudom a szamlat szuntettni?


Akkor is, ha en(anya) nem voltam ott a nyitasnal?

Apuka intezte az egeszet.


2019. máj. 3. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Addig van közöd a pénzhez amibe nem fizetted, onnantól kezdve nincs.
2019. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó

2010 ben született lányomnak is van ilyen kötvények és már akkor is járt az egyszeri 42500 pénz.

2019. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%
10-es, nem kell állandó magyar lakcím mi külföldön élünk nincs állandó magyar lakcímünk de kérvényezhettük. Mi még nem rég adtuk át de nagyon sok itteni baba megkapta.
2019. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Na, mas nem fizet be ra, mert nem akar vagy nem tud. Szoval, k,,,ra csak nekem meg az apjanak van kozom hozza, meg a szamla letezesehez is! Vagy? Azt is megnyithatja barki?? En vagyok gyerek anyja, had en dontsem mar el, h a 18evesen a tolem ajandekb kapott 3milliojaval mi a loszart kezdjen, bagy drogozza el kedve szerint?! Vagy ne adjak neki semmit? Ez is egy opcio, de ehez meg neked nincs semmi kozod.


Mi van ha 14evesen kell a penz?? Szivas


Szerinted mit fog tudni venni belole 18ev mulva?


Koszonom, az ertelems valaszt annak, aki nem azt firtattja mi koze van a szulonek egy olyan szamlahoz, amit o nyitott es fizet be ra?! Jah, eszmbe vesem: semmi 😂 na ezert nem lesz befizetve ra Semmi, szaranyavagyok. :)

2019. máj. 3. 21:54
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Az vagy igen, te mondtad.
2019. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi sem minden évben fizetünk be pénzt baba kötvényre mert vagy elfelejtjük,vagy nincs felesleges annyi pénzünk ,mégsem aggódunk ezen annyi pénz lesz számlán 18 éves korában amennyi össze gyült addig kamatokkal együtt.
2019. máj. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!