Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire erős a babavállalási...

Mennyire erős a babavállalási ösztön?

Figyelt kérdés

27 eves nő vagyok es meg mindig nem erzek ra kenyszert/ösztönt, hogy gyereket vallaljak. Soha nem ereztem. Valoszinuleg nem is lesz mert alkalmatlan vagyok parkapcsolatra. Gyerekekkel dolgozom, tanitoi vegzettsegem van, imadom a munkamat, de csak akkor erzek valami apro gyerekvallalasi kenyszert, ha eppen egy gyerek olel vagy az olemben ul. Egyebkent nem. Nem gondolkodtam rajta soha, hogy hany gyereket szeretnek, fiut e vagy lanyt, milyen nevet adnek neki... teljesen hidegen hagynak ezek a temak. Kivancsi lennek, hogy mas hogy eli meg ezt a kenyszert, mennyire eros? Korbe tudnatok irni az erzest?

Gondolom ez ami nalam jelen van, nem eleg.

Koszonom a valaszokat!



2019. máj. 5. 07:21
1 2
 11/16 anonim válasza:
44%
Nálunk megértő fülekre találsz, keresd fel FB oldalunkat: Gyermekmentes Övezet! ;-)
2019. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
11, a kérdező nem azt mondja hogy fúj-fúj gyerekek, nem értetted a kérdését. A Gyerekmentes övezet klub tagjai meg baromi hitelesen tudják promózni magukat úgy, hogy állandóan a gyereknevelés topikban lógnak. Minden kérdesnél akad egy "childfree" akiről kiderül hogy fél napokat hesszel a gyerekes-babás topikokban. Magyarázná el végre valaki hogy ennek mi értelme?
2019. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Az említett FB csoport értelmét is elmondhatná valaki mert azontúl hogy egy baromi gyerekes (infantilis) csoport akik azért alakultak hogy örülgessenek hogy nem vállalnak gyereket (vagy nincs kivel), sok értelme nincs. Megnéztem hogy hány és mely ismerőseim a tagjai, számomra már ez sokatmondó. 3 ismerősöm. Az egyik egy 35 éves örökgyerek, aki valószínűleg agglegény marad (jelenleg is a szüleivel él), a másik egy olyan lány aki a kutyáiról posztol naponta 50 képet, hogy Csucsuka pórázon, Csucsuka alszik, Csucsukával közös tálból eszünk (ez rosszabb mint bármilyen babás anyuci.....), a harmadik egy nárcisztikus izomagyú barom, aki szteroidon él és valami múltbéli csalódás miatt minden nőt qrvának tart. (ezek régi osztálytársaim ill. munkatársam). Csodás közösség, a belinkelt "poénok" értelmi szintjét is nagyjából tükrözi. Az ilyenek valóban nem jó ha szaporodnak ezzel én is egyetértek, de hogy ehhez minek külön klub?
2019. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolso. Ez egyszeru. Hogy egymassal randizzanak es veletlen se legyen gyerekuk. Win-win 😉
2019. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az emlitett csoportba beleptem majd kb ket perc mulva sikitva menekultem. Undoritoan/gyűlölettel beszelnek a tagok a gyerekekrol es szegyelljek el magukat. Legszivesebben felhelentenem a csoportot. En szeretem a gyerekeket, csak nem erzek ra osztont, hogy sajatom legyen.
2019. máj. 7. 19:37
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
14 igazad van ;) Szuperintelligens párocskák alakulhatnának ki az említett ismerőseimből is, atyaég bele semmerek gondolni :)))
2019. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!