Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan erős ez az ösztön...

Miért olyan erős ez az ösztön a lányoknál, hogy még esélyt sem adnak egy alacsony, vékony fiúnak, miért undorodnak ennyire az apró fiúktól mind?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a lányok azt mondták,hogy azért mert így nem érzik magukat biztonságban,egy vékony fiú mellett.
2014. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem undorodok...ha valaki ápolt,és ad magára azzal már szivesen megismerkedek:) aztán,hogy jóba leszünk-e csak a személyiségétől függ 16/l
2014. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyire alacsony?
2014. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 moonlightsentinel ***** válasza:
Ez hülyeség, tény, hogy az alacsony srácok nem olyan népszerűek, de azért nem kell magukat elásni... az alacsonyabb srácok nagy része is talál magának párt. Nem az apró fiúktól undorodnak, hanem a nyavajgóktól.
2014. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vékonyan még mindig több esélyed van. Én dagadt vagyok az alacsonyságom mellé és rettenetesen ocsmány. Nincs olyan lány a világon, aki legalább randira eljönne velem. Nekem az örök magány jutott.
2014. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Mert csak a pénzes, sportkocsis májercsávóknak adnak esélyt, az átlagos pasasokat sem veszik észre, nemhogy a vékony vagy apró fiúkat...

Most érted, ha van választási lehetősége, naná hogy a lóvés helyi menő csávót fogja választani.

2014. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt, 171-172 centi magas vagyok, mindig találok magamnak nőt, és nem, pénzes se vagyok, és szénné se vagyok gyúrva, csak ápolt vagyok, jól öltözök, és van kisugárzásom, tudom, hogy mi kell a nőknek. Ennyi
2014. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy férfitól elvárja az ember lánya, hogy megvédje. Biztonság érzetet adjon.

Én pl elég magas vagyok (178 centi) és nem volt még alacsonyabb párom és szerintem nem is lesz.

Mindig természetesnek gondoltam, hogy a párom egyrészről magasabb és erősebb is nálam.

Olyan akihez lehet bújni és azt érzem én vagyok a kisebb.


De a kérdésben szereplő állítás miszerint undorodunk az alacsonyabb férfiaktól szerintem nem igaz. Egyszerűen csak a magasabb férfiakat preferálják a nők.

2014. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, és mivel a magasabb férfiakat preferálják a nők, továbbá jóval több férfi van fiatalabb korosztályban, ennek eredménye, hogy egy alacsony férfi sosem találhat magának párt.
2014. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 moonlightsentinel ***** válasza:

"Jóval több férfi van fiatalabb korosztályban"


??????

2014. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!