Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen szempontok alapján te...

Ilyen szempontok alapján te vállalnál gyereket?

Figyelt kérdés

1. Nem akartam soha,de mivel 40 éves leszek,lehet hogy megbánom

2.Van egy kutyám,nem gondolom hogy meg tudtam neki azt adni életében ami maximális lett volna,mert össze-vissza költöztünk,munkám is ilyen volt,stb.

3.Nem találtam olyan embert akivel szerelmesek lennénk,de van olyan ,aki jó apa lenne..csak érzelmek nélkül.Ahol érzelem volt,ő nem volt alkalmas ilyen dologra.

4.Lusta lettem.Régen pörögtem,most már inkább a nyugi,nem szeretem ha hangzavar van,inkább a csend.

5.Úgy érzem még nem kaptam meg az élettől azt ami nekem járna teljes egészében,hiába voltam pár helyen,mégis hiányérzetem van.


2019. máj. 6. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Aztán majd mehetsz sírni ilyen és ehhez hasonló oldalakra:

[link]


Fel kéne fogni, hogy egy gyerek hatalmas felelősség, egy élet, amit széppé tehetsz, de ugyan úgy tönkre is tehetsz. Kettőtök közül te vagy az egyetlen aki dönthet arról, világra hívja-e azt az életet, szóval jól gondold át, csak úgy brahiból ne szülj. Magad miatt, meg miatta is.

2019. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mellett a szempontok mellett hogy merult fel a gyerekvallalas?
2019. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!