Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék még egy...

Nagyon szeretnék még egy babát, ti vállalnátok?

Figyelt kérdés
9 hópanos a kislányom, nem szeretnék nagy kórkülömbséget, anyilag független vagyok a férjétől, ha szükséges lenne egyedül is bírnám van egy elég jól menő üzletem. De ez persze nem opció nagyon szeretjük egymást. Saját, házunk van, saját autóval rendelkezünk mind a ketten. Majdnem tökéletes boldogságban élünk, úgy érzem hiányzik valami, inkább valaki és az a valaki egy kistesó. Nem járna semmi lemondással, tudom, hogy azt írtam, hogy nem szeretnénk nagy kórkülömbséget még is vannak bennem kételyek, hogy ez azért túl kicsi lenne. Megfordult a fejemben, hogy esetleg lemaradnék valamiről vagy kimaradnék a kislányom életéből. Ugyan is ahol utána olvastam egy kicsit a dolgoknak mindenhol azt írták, hogy csak lemaradnék, ha anyagilag nem vagyok független és ha elhagy a a férjem mi lenne velünk és hogy van e egyáltalán biztos háttér. Minden meg van, még is megrendítették a hitem. Nem azért írom ki a kérdést, hogy ti döntsétek el, csak hogy ha voltatok hasonló helyzetben vagy vagytok akkor ti vállalnátok vagy vállalnátok volna..?
2019. máj. 11. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A helyedben vallalnam, ha a ferjem is benne lenne. En kislanyom most mult 8 hos, de eszunkben sincs testvert csinalni neki. Mimdenki maskepp erzi, latod.
2019. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem minden opciónak van elonye hátránya. Ha kicsi a korkülönbség, jól ellesznek késõbb. Ha nagy akkor végigkísérheted a nagyot tovább úgy, hogy csak rá figyelsz. Szerintem jó a kis korkülömbség tesók között. Bár az anyanak nyilván nem annyira könnyû.
2019. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Én egy boldog kapcsokatban nem is értem a dilemmádat...


Bevállalnám..



( vagyis hasonló helyzetben ..11 hónapos a lányom.. Minrajta vagyunk a témán)

2019. máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
13 hónap van a lányaim között és imádom. 😊 Nem érzem nehéznek, ők pedig imádják egymást. A 3-4. babát is így tervezzük.
2019. máj. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Milyen betegség az a kórkülömség??

Nem tanulnál meg írni gyerekgyártás helyett?

2019. máj. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
kOrkülöNbség. KORKÜLÖNBSÉG!!! Rövid o és n. Kétszer is így írtad, szóval ne fogd a telefonra. Ahogy ez itt szokás.
2019. máj. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
He?? Minden ok, minden fain, van pénz, van szerető férj, te meg itt vekengsz!? Csak én nem értem, ha ennyire klappol minden, akkor neked mégis mi bajod van??
2019. máj. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Az elejen azt irod fuggetlen vagy anyagilag mert van egy meno uzleted. A vegen meg aggodsz h minlesz ha elhagy. Nem vagy okos.
2019. máj. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez már az egész szöveg, fogalmazás és helyesírás alapján kiderült nála, utolsó. 😂
2019. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítás, azt hittem jobban megy de még mindig kell nekem a javító. Dolgozom azon, hogy helyesebben írjak. Utoljára azt írtam, hogy utána olvastam a témának, és mindenhol ezek a kérdések voltak jelen. Nálunk ez ideiláis, kOrlülöNbségnek számít. Nem tudom, hogy itt, hogy mennek a dolgok. Köszönöm a válaszokat. Van még egy kérdés, miért ilyenek a magyar emberek? Köszönöm szépen.
2019. máj. 12. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!