Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan minden jó nő anyuka...

Komolyan minden jó nő anyuka (Tatár Csilla) mögött egy egész hadsereg áll?

Figyelt kérdés

Elsőre szimpi, meg minden.

Erre itt nézem az interjút a Joshi Bharattal van neki Jutka takarítónő és Szilvi szitter.

Léteznek még olyan anyukák, akik munka, gyerek, tartós kapcsolat, háztartás mellett nem leélt fejű, lestrapalt kifáradt anyuka szerepben vannak?


2019. máj. 17. 11:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Ez nyilvánvaló volt, hogy a hiperpasik a mackóra buknak ;)
2019. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Tréfát félre téve, a jónő státusz elég szubjektív. Általánosan a szuper csaj, ak8nek lehengerlő stílusa van és tényleg jó a szemnek (mindegy hogy nő vagy vagy pasi, egy nagyon stílusos nőt a nők is megnéznek). Nekik általában tényleg van stílusuk, csinosak és igen, divatosak is de a szó pozitív értelmében. Ettől még a sportolónő is lehet szép arcú vagy jó alakú (pláne), okos, kedves, humoros, de általában arra mondjuk hogy "van stílusa" aki tényleg csinosan öltözködik.

Nekem van ismerősöm akit még életemben nem láttam másban csak melegítőben. Van szerető férje, csaladja, nem is csúnya, de a jó nő kifejezést nem az ő típusára használom. Pont azert, mert öltözködni nem tud. Attól nem öltözik jól hogy magára vesz 100 ezer forintnyi márkát.

2019. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfelelő, csinos ruha kiválasztása a legnehezebb. Magassarkuban, szoknyában, blézerben a nők nagy többsége csinosan néz ki. De az anyuka cucc az teljesen más. Nehéz megtalálni a középutat, hogy csinosan is nézz ki, de a gyerek után is tudj szaladni vagy a homokozóba beülni ha szükséges. Nekem ez sokkal nehezebben megy mint hajat mosni vagy feldobni egy kis sminket.
2019. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!