Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dől belőlem a vér. Ez normális?

Dől belőlem a vér. Ez normális?

Figyelt kérdés

4 hónapja jött világra a kicsim császármetszéssel.

Ma jött meg a menzeszem elsőnek azóta.

Régen normál mennyiségű volt.

Ma konkrétan 15-20 percenként cserélgetem a legnagyobb betétet (éjszakait) 4* zuhanyoztam és kb fel se kelek a wc-ről inkább, ott legalább folyhat nyugodtan..

Ez normális???


2019. máj. 17. 23:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen normális. A szülés utáni első menstruáció valóban brutál mennyiség.
2019. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Azért ha holnapra nem csillapszik valamennyire, mindenképpen legalább hívd fel az orvost/ügyeletet. Nem biztos, hogy normális, és a nagy vérveszteség gondot okozhat.
2019. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, Az első pár ilyen, nekem a harmadik hónapnál is még az volt, Hogy a legnagyobb méretű tampon + a legnagyobb méretű éjszakai betét , kiléptem a lakásból és mire elértem a buszmegállóhoz tiszta vér volt a szoknyám , mehettem is vissza.
2019. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen, teljesen normális. Én emiatt váltottam intimkehelyre mert azt nem kellett fél óránként cserélgetnem. Nekem az első 3 volt nagyon durva, utána enyhült a helyzet de erősebb mint a szülés előtt volt.
2019. máj. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez a mennyiség nem normális.Nekem is császár volt anno,és szerintem mondta az orvos hogy erős vérzés esetén azonnal be kell menni az ügyeletre.Ha ülsz a vécén és folyamat folyik bele a véred az tutira nem normális,meg az sem hogy 15 percenként megtelik a betét. Most menj be a kórházba szerintem.
2019. máj. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

6 hónapig dőlt belőlem is a vér,pedig előtte normál menstruációm volt. Most a 8. hónpanál normalizálódott,de így is 5 helyett 10-12 napig tart.

Szerintem felesleges orvoshoz menni,ha más panaszod nincs.

2019. máj. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2019. máj. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Ennyire nem volt durva de sokkal sokkal több volt, mint a megszokott. Néhány alkalom után rendeződött. Kicsit meg voltam ijedve hogy így marad, de hál isten nem így lett.

Kitartást és ha 3. napra nem csillapodik akkor mindenképp orvoshoz mennék.

2019. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Normális. Nekem 3 napig ömlött, barátnőm 4 napig. Neki császár volt. A szülés utáni első mindig brutális.
2019. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy nagyon kicsit talán kevesebb, de nem sokkal.
2019. máj. 18. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!