Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás helyett milyen...

Gyerekvállalás helyett milyen hobbit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Két párom is azt reagálta a gyerekvállalási vágyaimra, hogy keressek magamnak inkább valami hobbit. Az egyik 9 éves kapcsolat kb. 5. évétől, a második egy másfél éves kapcsolatnál. Most már elgondolkodtam, hogy tényleg gyerek helyett egy hobbit kellene keresnem? Mi helyettesítheti? 35/N
2019. máj. 18. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Kutya. Vegyél egyet, taníttasd, versenyeztesd. Ismerősöm évekig élt valakivel, aki nem akart gyereket és ebben találta meg önmagát. Persze azóta uj parja van és akarnak majd gyereket, de szerintem egy ilyen dolog megfelelő alternativa lehet.
2019. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Inkább pasi cserét javaslok.
2019. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez olyan dolog, hogy gyereket nem lehet helyettesíteni, hiába mondják sokan, hogy a kutya meg a macska... Badarság, egyáltalán nem ugyanolyan! A pasidat kéne másikkal helyettesíteni, mert az lehetséges! És már a kapcsolat elején tisztázni, hogy te bizony gyereket is akarsz, ha ő nem, akkor ennyi.
2019. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Rúgd ki és keress egy normálisat, legyen ez a hobbid, 35 évesen már túl sok időd nincs erre, úgy hogy hajrá!
2019. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Pasicsere,most.
2019. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van három gyermekem, egy kutyám, egy macskám és hobbim is: zenélek, énekelek, rendszeresen előadok.


Egyik sem hasonlítható a másikhoz, nem lehet egyiket sem a másikkal helyettesíteni!


Tök gáz, hogy ilyet mondott a pasid. Csak akkor menj bele a gyereknélküliségbe, ha tényleg te is úgy akarsz élni.

2019. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
En hobbibol ezert kitettem oket.
2019. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha neked a hobbi felváltaná azt,hogy gyerekre vágysz,inkább add fel és tényleg vegyél egy kutyát
2019. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Amugy ez a kutyadolog valami uj dili? Van egy par megkeseredett bnom akiknek igazan bejott az élet a kutyaikkal.. Hja nem.


A kutya meg a gyerek nem egy lapon emlitendo. Egyszerűen mar felhaborito, hogy ezt a peldat egyaltalan szamba veszik. Szanalmas. A kutya egy allat. Szeretjük mert hűséges "tarsa az embernek" mint allat. Igen, tudod szeretni, sot o is ragaszkodik hozzad. De semmi semmi semmi koze egy gyerekhez

Nem jon oda, hogy anya szeretlek, nem latod ahogy az eletben boldogul, nem szakad meg a szíved ha elbotlik. Soroljam? Nem akkora felelosseg, nem ertem mi az a logikai menet ami alapjan kihozza valaki is, hogy ha nincs (nem lehet, nem akarok, nincs kitol stb) gyerekem akkor veszek egy kutyat aztan az ugyanolyan vagy legalabb hasonlo. (nem az) Nekem van kutyam van ket gyerekem szeretem a kutyam es hat nyilvan nem kerdes, h szeretem a gyerekeim. De soha soha nem gondoltam (gyerek elott se) hogy a kutya helyettesítő a gyerek dologban. Nagyon egy torz szar vilag ahol a vegyel egy kutyat megoldas arra h nem akar a faszim gyereket.

2019. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
35 évesen ennyi eszed van? 2 hapsi azt mondja keress inkább gyerek helyett hobbit, erre te feljössz a netre és hobbi-ötleteket keresel gyerek helyet mer' a hapsik azt mondták. Mondjuk aki ilyen szinten önállótlan, meg ennyire nem gondolkozik, annak lehet nem véletlenül ajánlották hogy ne szüljön. Na de hogy egy nyomorult hobbi kitalálásához is segítség kell az kemény. Fogat mosni tudsz egyedül?!
2019. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!