Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor mehetek...

Szülés után mikor mehetek leghamarabb dolgozni (takarítás)?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, itt nem lehet sokáig otthon maradni a babával. Most csak részmunkaidőben járok egy vendéglátós helyre takarítani napi 3 órát. Fizikailag nem annyira megterhelő munka.

2019. máj. 23. 23:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A kerdesre valaszoltam, csak nem birom ha valaki ossze vissza hazudozik.

“ 2 hetig lehet otthon maradni”.



[link]


MINDENKINEK jar, akkor is , ha keveset keresel. Ha nem, akkor illegalisan dolgozol, ennyi.

2019. máj. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Akkor idézek a linkedből:


"If you have not paid enough Class 2 National Insurance to get the full rate (£148.68 a week), you’ll get £27 a week for 39 weeks. You still need to meet all the other eligibility criteria to get this amount."

"In the 66 weeks before your baby’s due, you must also have been:

employed or self-employed for at least 26 weeks"


Tehát 26 hetet kellett volna dolgoznom (ami nincs meg) és akkor kapnék 27 fontot hetente (aminél többet keresek).

Sajnálom, hogy ha félreértettem és úgy vetted ki, hogy ezt mindenkire írtam. Mivel ez egy magyar fórum így nem éreztem azt, hogy nagyon bele kéne mennem a részletekbe. A lényeg annyi, hogy a pénz miatt visszamennék, hiszen nem lennék sokat távol és megoldott a dolog. Fizikailag nem tudom hogy bírnám, miven nem szültem még. Aki a kérdésre válaszolt, annak köszönöm, aki csak kötekedni akar, az inkább ne írjon.

2019. máj. 25. 09:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki. Állj neki otthon 3 órát takarítani úgy, ahogy azt a munkahelyeden elvárják. Megy gond nélkül egy hétig, akkor hívd fel őket, hogy vissza mennél
2019. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!