Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 napja szuletett meg a pici...

Alisaa kérdése:

3 napja szuletett meg a pici babam. Es ideiglenesen el akarjak vinni neveloszulokhoz. Ez igy hogy mukodik?

Figyelt kérdés

Nem is ertem miert..mert mikor bejottem a korhazba minden rendben volt. Megszultem es kaptam egy olyan hirt a gyamugyrol,hogy nem hazaadhato a baba..nos, a hely ahova vinnem a gyereket teljesen jo(mondtak is) nincs vele baj. Abba kotottek bele,hogy meg csak egy szoba van kesz teljesen

A tobbin meg alakitani kell(festes stb..) a babanak megvan mindene ,voltak is kint lattak. A Ferfi akivel lakom bejott velem a gyamugyre es nyilatkozott,hogy vallalja a felelosseget a piciert es segit a nevelesben. Most viszont az van,hogy a gyereket ideiglenesen neveloszulokhoz akarjak adni 30napon belul ujravizsgaljak a dolgot es 2-3 honap mulva vissza adjak a babat,tehat hazavihetem ha egyutt mukodok a csaladgondozoval. De nem tudom ez hogy van..valos ez a 2-3 honap vagy elhuzodhat evekig? Mert ettol felek..ha valaki volt mar ilyen vagy hasonlo helyzetben nyugtasson meg,hogy nem fog olyan sok ideig huzodni ha mindent rendben talalnak az adott idon belul.



#baba #nevelőszülő #gondozasbavetel
2019. máj. 24. 17:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

@21: nekem is ez ugrott be!

Kérdező, nem vele van gond?

2019. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, senki nem fogja csak úgy kivenni a kezedből az újszülöttet a kórház ajtajában és odaadni egy idegennek. 100%, hogy egy ilyen eljárásnak minden másodpercét papíron rögzítik és minden érintettel aláíratják. A papíron pedig rajta kell lenni az indoklásnak. Ami biztosan nem az,hogy kicsi a lakás.
2019. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi idős vagy? Lehet még te magad is gyerek?
2019. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
En olyan gyerekeket ismerek akiknek a szulei drogosak voltak, patkanyt ettek otthon,apuka futtatta a csaladban a kislanyokat kiskoruakat.. Ilyenek miatt kerulnek nevelohoz vagy intezetbe a gyerekek nem egy felkesz haz miatt😅
2019. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Alisa a kislanyod neve? Mert ha igen gyonyoru 😍
2019. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán, mesélj!
2020. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!