Melyiket valsztanátok?

Figyelt kérdés

Van egy kicsi gyereked pár éves, úton a következő baba. 7 éve van munkahelyed tehát jár a csed,gyed minden. Utána vissza tudsz menni ha akarsz ,ferjeddel felváltva dolgozni, egy két nap nappalos ,egy éjszakás aztán 2-3 nap otthon.

Vagy nem mész vissza otthon naradhatsz a két saját gyerekeddel de pl mint nevelőszülő, kapsz két nagyobb gyereket akikkel nagyon sok a gond, feszültség van otthon miattuk.

Vissza mennel inkább és hagynad a "otthoni munkát", cserébe nyugodt lennél mikor otthon vagy, vagy elvislened őket csak azért hogy otthon tudj maradni, ami a két saját gyerekednek is biztos jó lenne?


2019. máj. 25. 10:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Add vissza a gyerekeket..
2019. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De az volt a cél. Édesanyámek 16 éve csináljak ezt az ottani két 15-16 éves fiú akik csecsemő korukban kerültek oda máig ott vannak, teljesen olyan mintha a testvéreim lennének.

Én is kicsiket kértem elsősorban, de elfogadtam őket " nagyokat"..nem kellett volna.

Köszönöm, döntöttem

2019. máj. 25. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!