Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manikűr hányéves kortól?

Manikűr hányéves kortól?

Figyelt kérdés
Maniküröztetni viszitekna gyereket vagy otthon ti megcsináljátok? Hány éves kortól? (Ķörömágy áztatás,tisztítás,vágás stb)

2019. máj. 27. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom....miért kéne? Szoliba ugye nem akarod hordani? Vagy hajat berakatni?

Levágom a körmét, ha nagy, és ennyi...mi másra lenne szüksége egy kisgyerek kezének? Tisztítás: 9 evesemnek is simán kiázik fürdéskor a körme.

2019. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 37 éves vagyok, de még sosem manikűröztettem. Van itthon olló meg reszelő. Akkor biztos 38-tól kell 🤣
2019. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem létszükséglet. De ha van rá keret anya-lánya programnak alkalmanként jó lehet egy 10-12 évessel.

Ezek amúgy otthon egyszerűen elvégezhető dolgok, én is magamnak csinálom. Ha lesz rá igénye megtanítom a lányomnak is mit hogy kell.

2019. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

38-tól kell? Szuper, akkor van még időm! :)


Én 24 vagyok, de soha nem csináltattam ilyent, felesleges. Szép erős körmeim vannak, a körömágyam is szép rendben van, mind a 10 ujjon. Bőven elég neki az itthoni ápolás. Egyedüli probléma vele, hogy mindig alá megy valami, de ez közvetlen manikűröztetés után is megtörténne, úgyhogy felesleges lenne emiatt elmennem. (A lábamat viszont oda dugnám egy szakinak, hogy reszelje le már rendesen, meg ha már ott van, mehet a köröm ápolás és a festés, közvetlen a talpmasszás után. :D De egy 9 évesnek erre sincs szüksége.)

2019. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Én szoktam járni sima manikűrre, mert balkézzel béna vagyok, meg mert olcsó, kényelmes, és rengeteg javít az emberen egy egyformára vágott ápolt köröm.


Most vittem először az 5 évesem, csak a tetejét kértem, hogy vágják le, és gyereknapra kilakkozták neki csillámos pasztellrózsaszínre.


Körömágybőrt szerintem csak nagyobbaknak, 16tól lehetne, addig maradhat gyerekes a keze(én nem engedek műkörmöt majd a tinimnek).


Itthon még kezén lábán csak a tetejét vágom, ha nagyobb lesz, csinálhatja magának.

2019. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha saját keresete lesz.

Én anyukámtol tanultam meg ápolni a kezem, meg a nagymamámtól, soha nem jártam gyerekként manikűrözni, sokkal jobb buli volt anyukámmal együtt, ő csinálta nekem gyerekként.

2019. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2019. máj. 27. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Pomt ma voltam a műkörmösnél, és előttem efy kislány volt az anyukájával. Mikor elmentek mondta a körmös, hogy hatodikos, gél lakkot kapott. Mondta is az anyjának, hogy legközelebb már valami színeset is lehet, nem csak natúrt.

Én annak idején már 5.-6. osztály körül reszelgettem, formázgattam magamnak a körmöm, szünetekben ki is lakkoztam néha, de maniküröshöz soha sem jártunk anyuval. Az első műkörmöm 25 éves korom körül rakattam fel, mikor már dolgoztam.

2019. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyukám el szokta vinni egy évben 2-3× a 12 évesemet. Talán tavaly nyári szünetben voltak együtt először. Megreszelte, ami a lényeg volt hogy levágta a bőrt a körömágynál, meg kikente színtelen lakkal. 10 perc volt, nagyon élte.
2019. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
37 éves vagyok. de fogalmam sincs, miért jó, ha kivágják a bőrt a körömágynál??
2019. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!