Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányéves korig elfogadható...

Hányéves korig elfogadható hogy ha nagyon izgul egy gyerek néha bepisil?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok a kislànyomért..:(Most elsős 7éves.Tegnap voltak jàtszótéren és az izgalomtól bepisilt.Félek hogy ez màr nem normàlis.A tanítónéni azt mondta hogy előfordul csak tegyek be neki vàltóruhàt.Félek hogy csúfolni fogjàk.Nem tudom elvigyem e orvoshoz.Éjszaka nem pisil be egyàltalàn.
2017. szept. 7. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem onnantól, hogy éjjel-nappal szobatiszta már nem elfogadható
2017. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1-2x mindenkivel elofordul, meg a felnottekkel is. Akkor aggodnek, ha rendszeres lenne. En is bepisiltem 1x elso osztalyban, meg nem csak en, megsincs semmi bajunk. Csak nem birtam tovabb tartani. Egeszseges felnott no vagyok azota, nincsen semmi vizelet problemam.
2017. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsősökkel elég gyakran előfordul még.

Én is bepisiltem egyszer elsőben mert féltem szólni hogy kimehetek-e és az üres mosdó is nagyon ijesztő volt. Nem én voltam az egyetlen akivel megtörtént.

2017. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 alkalom szerintem nem probléma, bárkivel megeshet, ha rendszeres, lehet nem árt utána nézni:)
2017. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egyszeri alkalom, szerintem ne csinálj belőle gondot.

Bár egy játszótér miért hoz ki belőle ekkor izgulást?

2017. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is emlékszem h bepisiltem elsőbe.

Nem mertem szólni és nem bírtam tovább tartani.

Nem lehet h a játszótéren annyira belemerült a játékba?

2017. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszeri alkalom, es rohannal az orvoshoz ? Na neeeee.

Valoszinu csak belemerult a jatekba.

2017. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem egyszeri alkalom.Itthon is volt már hogy tartogatta sokàig és bement.Most azt mondta hogy nem érezte hogy kell pisilnie csak hopp bement de nagyon sokat pisilt.Igen biztos belemerült a jàtékba meg nem is lett volna ott a közelbe wc lehet azért nem szólt.Szóval van néha nàla ilyen baleset.De azért nem gondoltam eddig orvosra mert éjszaka meg egyàltalàn nem pisil be.
2017. szept. 8. 06:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen küldd ki pisilni, ennyi. Beszéld meg vele, hogy minden óra után elmegy mosdóba, vagy 2óránként. Vehetsz neki mutatós, figurás órát is, a a nagy mutató a tetejére ér, ideje pisilni. Csak beáll előbb utóbb.


Neki a pisiléssel, az én lányomnak a nem ivással van gondja. Elfelejt inni.

2017. szept. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Madri00 válasza:
Én 17 éves vagyok és pár hónapja történt hogy annyira nevettem, hogy beposiltem és most nem viccelek
2018. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!