Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudom el tolni a...

Hogyan tudom el tolni a megvonásos vérzésem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ebbe a kategóriába tartozna, de itt van jelen a legtöbb nő, anya gondoltam itt hamarabb kapok értelmes választ.


Na szóval, fogamzásgátló tablettát szedek. Idén szeptemberben lesz az esküvőnk, előre ki számoltam a mostani vérzésemtől mikor lesz a szeptemberi. Mivel óra mű pontosságú nem hinném, hogy magától csúszna. Pont az esküvőnk előtt 1-2 nappal fog megjönni, amit én természetesen nem szeretnék. Hatalmas ruhám lesz, pisilni képtelen leszek egyedül, nem hogy betéttel vagy tamponnal foglalkozni, úgy hogy a ruha se legyen olyan stb. Mindig rengeteg és fájdalmas vérzésem van, az nap nem akarok ezzel nyűglődni.


Van bármi módszer amivel el tolható? Legalább aztán hétre? Ha ezzel felkeresem a nőgyógyászom hülyének fog nézni? Kérlek segítsetek előre panikolok!



2019. máj. 31. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan keresd fel ezzel a nőgyógyászod! Lehet, hogy egyszerűen azt javasolja, hogy ne tarts szünetet, és akkor kimarad a megvonásos vérzés.

Amúgy sem árt felkeresni, ha tabletta mellett is erős és fájdalmas a menstruációd.

2019. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szedd szünet nélkül a tablettát (2 hónapot egyben) az esküvőd előtt. Így nem lesz megvonásos vérzésed egyáltalán az adott hónapban.
2019. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És az nem okoz gondot a következő vérzésnél?
2019. máj. 31. 09:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ėn is azt szoktam csinálni, hogy nem tartok szünetet es akkor nem jōn meg. soha nem volt még ebből problémam. ėvente 1szer (vagy max 2szer) előfordul,hogy ehhez folyamodom. főleg nyaralás miatt.
2019. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lesz belőle semmi baj ha nem sűrűn csinálod a szunet nelkuli szedest.
2019. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha csak 1-1x csinálod (én rendszerint a nyaralásomat rendeztem le így), akkor nem okoz gondot. Annyi, hogy lesz egy ciklusod, ami nem 28 napos, hanem 49. Így nyilván 1 héttel előrébb tolódik a következő vérzés a megszokotthoz képest. De utána onnan számolva újra szabályos 28 napos ciklusaid lesznek.
2019. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld! Köszönöm szépen, megnyugtattatok!
2019. máj. 31. 10:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt íród, szeptemberben lesz az esküvő, addig pont van időd szépen eltolni. Szedd a gyógyszert minden hónapban egy vagy két nappal tovább és kezd az újat ugyanannyival később.
2019. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem hagy szünetet, annál fenn áll a veszély a pecsételő vérzésre
2019. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
ne binyolitsd túl.. egyszerűen csak abban a hónapban szedd tovább es ennyi..
2019. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!