Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudom el tolni a...

Hogyan tudom el tolni a megvonásos vérzésem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ebbe a kategóriába tartozna, de itt van jelen a legtöbb nő, anya gondoltam itt hamarabb kapok értelmes választ.


Na szóval, fogamzásgátló tablettát szedek. Idén szeptemberben lesz az esküvőnk, előre ki számoltam a mostani vérzésemtől mikor lesz a szeptemberi. Mivel óra mű pontosságú nem hinném, hogy magától csúszna. Pont az esküvőnk előtt 1-2 nappal fog megjönni, amit én természetesen nem szeretnék. Hatalmas ruhám lesz, pisilni képtelen leszek egyedül, nem hogy betéttel vagy tamponnal foglalkozni, úgy hogy a ruha se legyen olyan stb. Mindig rengeteg és fájdalmas vérzésem van, az nap nem akarok ezzel nyűglődni.


Van bármi módszer amivel el tolható? Legalább aztán hétre? Ha ezzel felkeresem a nőgyógyászom hülyének fog nézni? Kérlek segítsetek előre panikolok!



2019. máj. 31. 08:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha egyfázisút szedsz (minden tabi ugyanolyan színű), akkor szimplán annyival kell több tablettát beszedni, amennyivel el akarod tolni. Szerintem nem érdemes feltétlenül két teljes levelet beszedni, mert nagyobb az esély az áttöréses vérzésre, mintha csak mondjuk egy héttel tolod el (bár nekem egyiktől se volt soha probléma). És célszerű még most eltolni a vérzést, nem az esküvő előtt kísérletezni.
2019. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!