Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben csinaljunk gipszfigurakat?

Miben csinaljunk gipszfigurakat?

Figyelt kérdés

sziasztok. en nagyon ketbalkezes vagyok, remelem tudtok segiteni.

kezdodik a vakacio es arra gondoltam hogy kreativkodhatnank kicsit a gyerekekkel nyaron. szeretnek gipszfigurakat onteni veluk amit aztan kifestunk, de fogalmam sincs hogyan. a homokozos jatekokba beleonthetem, nem ragad bele? gipszpor es viz vagy kell meg bele valami? gipsz es gipsz klozt van valamilyen kulonbseg? mindegyikbol lehet csinalni?

koszonom a valaszokat, en tenyleg nagyon bena vagyok az ilyesmiben. ha van valami otletetek mit lehetne meg ugyeskedni egy hat evessel, irjatok :)


2019. jún. 1. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem jut eszembe, hogy melyik bonbonnak szív alakú a doboza. Elég merev, átlátszó a teteje. Azt is ki tudod önteni, simán kijön. Amíg folyékony, addig a tetejébe tudsz tenni egy kis darab madzagot, hogy a falra fel tudd akasztani. Erre is lehet festeni, dekupázsolni, akár ajándék is lehet.

Az is jó játék, ha kipróbáljátok, hogy mit lehet kiönteni.

Neten vannak még ötletek. Pl. Plüssállatot gipszbe mártanak, és kerti szobor lesz. Meg gipszbe mártott zoknit húznak befőttes üvegre, és vázát csinálnak belőle. Ilyet is csináltunk, instant kávés üvegből.

2019. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pont a legjobbat felejtettem el. :)

Gumikesztyűbe gipszet öntesz, erre keress rá. Lehet virágtartó, gyűrű tartó, stb.

2019. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 piroska és a farkas ***** válasza:
11- es, Milka... :)
2019. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!