Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apák napát ünneplitek? Ha...

Apák napát ünneplitek? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 21:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
A férjem nem magyar és náluk ünneplik így mi is ünnepeljük a családban június 3. vasárnapján vagyis idén 16.-án. Aprósággal szoktuk meglepni: tavaly volt az első apák napja és vettem a kisfiunknak egy “Happy 1st father’s day daddy, i love you” feliratú bodyt és ebben ébresztettük apát egy csokival. Idén is hasonlóval készülök. Aki feleslegesnek tartja azzal sincs gond csak nem értem miért jó bunkón leszólni a másikat...
2019. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

Mi is tartjuk. Nekem már nagyobbacska gyerekeim is vannak, és határozottan igénylik, hogy ne csak anyák napja, hanem apák napja is legyen.

Hasonlóan ünnepeljük. Tavaly egy vicces pólót kapott, előtte bögrét, szokott kapni mellé egy csokit, vagy bonbont. Valami kis jelképeset, amiből tudja, hogy gondoltunk rá. Idén kaparós sorsjegyből csinálunk neki "virágcsokrot". Heti egyet, max kettőt szokott venni. Ő nem iszik, nem dohányzik, sör, bor és öngyújtó kiesett. Ennek szerintem örülni fog. Hónapok óta gyűjtögetjük neki a kaparósokat, már van vagy 20 db.

2019. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem, az anyák napját is csak az ovi erőlteti, számomra jelentéktelen
2019. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%

Igen jelképes kis aprósággal vagy épp amire szüksége van.

Vadászik így egy vadász nyakkendőt csináltattunk neki, a gyerekek rajzoltak ragasztottak. Szerintem egy hétig csillámporban ragyogunk :D

Tavaly a gyerekekkel sütit sütöttünk

2019. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy érzem (lehet, hogy csak azért mert még 1,5éves a fiam és eddig nem figyeltem erre oda), hogy nem egy elterjedt ünnep. Most szeretném vmi aprósággal meglepni a férjem. Ő is minden anyák napján meglep. Jó érzés, szeretném viszonozni. Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 1. 23:05
 16/20 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy az Anyák napját is. Gusztustalannak tartom amikor a nők hisztiznek ha nem kapnak virágot már ébredéskor Anyák napjára, meg rinyapina módra kikérik maguknak Az Anyák Napi bonbont vagy "ma a te napod van szíven"-et, de az Apak napjára meg szarnak magasról..
2019. jún. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem azokban a családokban, ahol a férj kiveszi a részét a gyerek/gyerekek körüli és a háztartási tennivalókból, ahol nem csak a "fürdetésre hazaér" apa van, ott nem kérdés, hogy van-e apák napja. A gyerekek készülnek anyák napjára, a férjem ajándékot hoz, miért ne tennénk ezt meg az ő napján is?

Rajzot kap a gyerekektől, tőlem pedig ajándékot, és ugyanúgy étteremben eszünk, mint anyák napján.

2019. jún. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%

Ez is egy olyan erőltetett hülyeség, mint a Valentin-nap. Semmi értelme, csak egy újabb marketingfogás.

Az anyák napja nekünk arról szólt, hogy kimentünk a kertbe, szedtünk orgonát és énekléssel esetleg reggelivel keltettük fel anyukánkat. Mind a mai napig szedett orgonát kap anyám, nem veszünk limlomokat, mert nem ettől ünnep.

Ellenben nem sértődnék meg azon sem, ha nem kapnék Anyák Napjára és nincs kinyalva egész nao sem a popóm. A párom egyenesen f...ságnak tartja az apák napját, neki bőven elég öröm, hogy vele vagyunk minden nap, várjuk, ha hazaér akár egy kávéval.

2019. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
32%
Igen, aprósággal. Nekem furcsa lenne, ha megemlékezünk a gyereknapról, anyák napjáról, de apák napját kihagyjuk, mert...
2019. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem
2019. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!