Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mért nem ingyenes a szűrés?

Mért nem ingyenes a szűrés?

Figyelt kérdés
Az elméletemmel nem leszek valami népszerű! Èn az àllam helyében, inkàbb a betegségek kiszűrésére fordítanám 100%osan a pénzt, és nem az ápolási segélyekre! Így lehet, hogy visszacsökkenne a beteg gyerekek születési aránya! Aki pedig ìgy is bevállalná a beteg gyereket, annak nem adnék segélyt, viszont akinek a szűrővizsgálaton jó lett az eredménye, de mégis beteg gyereke született,annak adnék segélyt, csak be kellene mutatni a papírt,hogy jó eredménye volt a szűrővizsgálaton! Ezek a vizsgálatok nagyon drágák, és rengeteg ember nem teheti meg, vagy csak feleslegesnek tartja! Így sok beteg(fogyatékos, halmozottan fogyatékos, dawnkóros..stb) gyermek születik! És kötelezővé tennem a vizsgálatokat! Erre mért nem gondolt még az állam? Én látom rosszul?
2019. jún. 6. 09:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Semmiféle rosszindulatot nem akartam kihozni a kérdésemből! Csak nem értem, miért ilyen drágák a szűrővizsgálatok! Az utolsó válaszolónak halásan köszönöm a válaszát, pontosan arra céloztam, amit ő megfogalmazott! Nincs bajom a fogyatékosokkal, mielőtt valaki azt hinné! Nekem az öcsém autista, szerencsére a nem súlyosabbik fajtája van megállapítva nála! Viszont, láttam már nyálcsorgatós, pelenkás, súlyosan értelmisérült felnőtteket, és gyerekeket, megkeseredett, belefáradt anyákkal! Igen, anyákkal egyedül, mert a nagy általánosságban apa lelèp! És nem is arra céloztam, hogy többet senki se kapjon ápolásit, hanem area hogy ezeket a vizsgàlatokat ingyenessé kellene tenni, így TALÁN kiszűrhető a súlyos fogyatékosság!
2019. jún. 6. 12:17
 12/12 piroska és a farkas ***** válasza:
65%
Akkor mégis mire céloztàl azzal a mondatoddal, h " aki így is bevàllalja a beteg gyereket annak nem adnék segélyt? "
2019. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!