Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik sosem adtak oda a nagyszu...

Akik sosem adtak oda a nagyszuloknek a gyereket mivel indokoljak?

Figyelt kérdés

Nekem tok termeszetes, hogy egesz kicsi kora ota sok sok idot van mind ket nagyszulovel, akar ott is alszik ha ok ezt szeretnek.


(Persze a kerdesem olyanokhoz szol akiknel megbizhatoak a nagyszulok)



2019. jún. 9. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Miért adjam oda őket, ha imádok velük lenni? Közel lakik anyukám, fiatalos, ötünket felnevelt, elvan a gyerekekkel. De nincs igényem rá, hogy nélkülük legyek.
2019. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Anyósomék tavaly július óta nem látták, nyugdíjasok, ingyen utaznak, de el nem jönnének. 240 km. Sógornőm gyerekeire vigyáznak egész évben. Facebookon nagyon szeretik az unokájukat, bár már leállítottam őket, hogy fejezzék be a posztolgatást. Skypon beszélünk hetente, és meglepődnek, hogy a gyerek nem foglalkozik velük 3 évesen, amikor 1 éve nem látta őket.Amúgy sem értek egyet a nevelési elveikkel, ha közel laknának sem adnám oda.
2019. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

A férjem szülei már idősek. Nem laknak messze és jó a kapcsolatunk, gyakran találkozunk, de a fiunkat már nem fogom rájuk bízni, ha nagyobb lesz sem (most 7 hónapos), csak ha mi is ott vagyunk.

A férjem is késői gyerek és a mi kisfiunk is az, így nagy a korkülönbség.

Nekem már csak anyukám él. Ő a szomszéd faluban lakik. Ő szokta mondani, hogy majd ha nagyobb lesz, akkor majd nála alszik és csinálnak kettesben programokat. Annak örülni fogok! Tesóm fiával is nagyon jól elvannak. Ő 4 éves.

2019. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Es ha kozel laknanak es az egeszseguk ezt megengedne, akkor szempont lenne nalatok a sok kozos ido es jo kapcsolat kialakitasa?
2019. jún. 9. 23:13
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem igen. A jó kapcsolat is, és hogy legyen segítség is. Nem értem a "nincs igényem rá, hogy nélkülük legyek" embereket. Nekem pl a párom 24 óràban dolgozik, utána ha hazajön, alszik. Utána csinálja a házimunka pasis részét.

Szóval nekem pl szívás, mert a csecsemő gyerekkel egyedül vagyok egy szinteltolt soklèpcsős kertes házban, és pl alig tudtam este megcsinálni a locsolást, mert nyünyörgött, mindennel elcsúsztam, most, negyed tizenkettőkor még a megmaradt házimunkát végzem, utába munkahelyi feladatoknak ülök neki, és hajnalban akarok kelni, hogy a holnapi munkákat időben elkezdjem. A babám kétóránkènt kb èbred éjjel. Napközben nem tudok pihenni, hisz lóhalálban akkor csinálom a munkák egy részét, amikor alszik.

Ha csak arra a 15 percre ölbe venné vki, amíg végigszaladok a kerten a locsolókannával, már àldás lenne.

Szomorú amúgy mert nàlunk az apai nagypapa pár házzal arrébb lakik, csak nem érdeklődik a gyerek iránt, pedig jóban vagyunk vele és szeret minket.

2019. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsére messze laknak. A párom édesanyja 8000 km-re. Ő nem kimondottan kedvel engem, mert európai vagyok, így nem is baj, hogy nem látom. Saját édesanyám 2000km-re lakik, őt is csak évente látom. Neki nincs türelme se a gyerekekhez, se semmihez. Hamar kiborul és ilyenkor jön a rengeteg káromkodás és ordítás. Simán a halálát kívánja azoknak akik nála tanultabbak vagy jobban keresnek. Szóval ha közelebb lakna sem adnám oda neki.
2019. jún. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!