Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyermekkel reggel meddig...

Egy gyermekkel reggel meddig aludtok?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén kisfiammal reggel amíg csak lehet alszunk, lustálkodunk. Viszont a nagy melegben jobb lenne előbb kelni, mondjuk fél7-7kor hogy még a hőség előtt ki tudjunk menni játszani az udvarra, de olyan nehéz.. Nagyon ellustultam pedig régen 5:30kor keltem munkába.

Ti mikor keltek, meddig alszotok? Esetleg előbb felkeltek mint a gyerek?


2019. jún. 11. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem már nagyobb a gyerekem, de mikor kicsi volt, és még otthon voltam vele, mi aludtunk 7.30-8.00-ig is, ha úgy alakult.
2019. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Haat mi nem épp a legjobb példa vagyunk 😀

Kislányom 10-11kor alszik el este így reggel 8 előtt ritkán kelünk 😀 van mikor tovább is alszik én pedig addig alszom amíg Ő is, de nagyon max 9 kor már ébred.

Sokan meg is szólnak miatta hogy de jó nekem, igen persze de az ő babájuk már 8kor elalszik 😂

2019. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányom 7-nél tovább alszik, az már ünnepnek számít születése óta :D Mindig is 6-7 között kelt, nekem ez eleinte nehéz volt, mert én meg éjjeli bagoly típus voltam, és reggel aludtam sokáig. Nem mondom, hogy őszinte a mosolyom reggelente, de megszoktam. A kicsi ugyanez, 6-7 között már ébren van, bár egy óra után ő még visszaalszik. Nyilván így esélytelen, hogy előbb keljek náluk :D
2019. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi is 20hos a lányom és kB 9-10ig alszik minden reggel. Van hogy maradok mellette én is addig :)
2019. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam most például 11-kor aludt el. Egyszerűen ha alszik délután, akkor este 10 előtt nem alszik el. Így hát reggel is sokáig aludna. De f8-kor kelnie kell 🤷🏻‍♀️, mert bölcsibe jár (3 éves múlt). Van, hogy 9-f10-ig is elalszik, ha nem megyünk időre.

Férjemmel mindketten baglyok vagyunk, így ez tiszta szerencse. Nem szoktam előbb kelni, mint ő.

Az is igaz, hogy szeptemberig felallasban vagyok (és itthonról dolgozom), nem tudom, mi lesz akkortól.

2019. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as, van olyan ismerősöm, aki így is felkel a gyerekek előtt 5-f6-kor, de én meg a gondolattól is borzadok.
2019. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6kor kelek. Pici 7-8 között.Én is tudnék még aludni, de szeretek nyugodtan, megreggelizni, kávézni, wczni🙂, kell egy kis idő hogy magamhoz térjek. Az se baj ha csendesebben tudok valamit csinálni is(főzés előkészítés stb) vagy kicsit nyomkodhatom a telót(mint most) Egyébként este 9-10 körül alszik el babám.
2019. jún. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok. Reggel ahogy felkel a pici, egy gyors pelenka szere és etetés és megyünk is ki egy kissebb időre. Kinyitok minden ablakot addig.
2019. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Haha. Fél 6-6. És nem magamtól ébredek, hanem a gyerek kelt. Sose alszik tovább és nem alszik vissza.
2019. jún. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hahahahaha.... Mintha ez kívánságműsor lenne. A nagyom 2 éves korától 7 előtt már kukorékol. De nem az a lustálkodós fajta, hanem akinek kinyílik a szeme és már csacsog, kérdez, beszél 1 légvétel nélkül. Mellette, ha felébred, már nem lehet, max 10 percig lustizni, nem is értem azokat, akik tudnak, de nem irigykedem. Most nyárom 10-fél 7ig alszik, nem egy nagy alvásigényű, alapjáraton én is ilyesmi voltam/vagyok, mert én éjfélig is fenn szoktam lenni.

A kicsi kb 8ig alszik, szóval tőle még lehetne aludni, de nekem is kipattan a szemem kb 7ig.

2019. jún. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!