Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyermekkel reggel meddig...

Egy gyermekkel reggel meddig aludtok?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén kisfiammal reggel amíg csak lehet alszunk, lustálkodunk. Viszont a nagy melegben jobb lenne előbb kelni, mondjuk fél7-7kor hogy még a hőség előtt ki tudjunk menni játszani az udvarra, de olyan nehéz.. Nagyon ellustultam pedig régen 5:30kor keltem munkába.

Ti mikor keltek, meddig alszotok? Esetleg előbb felkeltek mint a gyerek?


2019. jún. 11. 23:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, a régi szép idők, első gyerekkel, amikor 8-ig alhattunk! <3 Mostanra már úgy megszokta mindenki a suli-óvoda-meló köröket, hogy akkor is fél 7-kor ébred a legkisebb, ha hétvége van. Alig várom a kamaszkort... :D
2019. jún. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Már nagy, de amig kicsi volt is mindig 6kor kelt. Én 3kor. Éjjel ő mindig 11 fele dőlt ki, én meg 9kor. Ez ma is így van.
2019. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
10-11 előtt sose kelt a fiam.
2019. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még 1 gyerek volt 8-9-ig simán aludtunk. Későn aludt el mindig, éjszaka is sokat ébredt, mindig hajnaltól reggelig aludt a legjobban. Most már ketten vannak, a nagy ovis, így én 6 körül kelek, a gyerekek utánam, de legkésőbb 7-kor ébresztem őket. Nyári szünetben nem fogom kelteni őket, addig alszanak amíg akarnak. Apa 5kor kel, 6-ra jár dolgozni.
2019. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

8-9 között de volt hogy fél 10-ig is elaludt.

Este fél 10-10 között alszik el. 3 éves.

Nekünk ez így tökéletes, én éjfél-fél 1 körül alszok el, nem várom a szeptembert hogy ovi,munka korán kelés.

Én úgy érzem ez a jutalmam hogy babaként egész éjjel virrasztottam mellette 2 évig :D

2019. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

Akar 7-8 kor, akar 10kor alszik el a lanyom. Fel6-6 a maximum! Amig reggel alszik. Ha ejjel felkel megyszer. Akkoris

Hatkor kukorekol. Nem fetreng, nem nezelodik. Felkel! Szeme kipattan. Irany a jatek a kaja a rosszalkodas.

2019. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!