Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ti kapcsolatottok miben...

A ti kapcsolatottok miben változott meg az első gyerek érkezésénél?

Figyelt kérdés
Jobb lett vagy rosszabb? Apa mennyire vette ki a részét? Hány éve voktatok ekkor együtt?

2019. jún. 13. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Jobb lett, sokkal bensőségesebb lett, szexuális életünk is jobb lett, férjem nagyon sokat változott mióta apa lett.

Dominánsabb,felelőségteljesebb, határozottabb, és nagyon önzetlen.

Rengeteget segít a gyerek körül, ő korán jár dolgozni de rossz alvó babához mindig felváltva felkeltünk nem is kellett kérnem, fürdés az mindig közös program nekik, hétvégente elviszi délelött játszótérre.

Szuper apa és férj, de amúgy én is rengeteget változtam mióta anya lettem személyiségben.

8 éve voltunk együtt mikor született a fiúnk.

2019. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
8 éve voltunk együtt, 6 éve házasok, évekig próbálkoztunk, mire összejött az első. Már az első UH után teljesen apuka szerepbe került, vigyázott rám/ránk, ugyanúgy nézte a babacuccokat, mint én. Viszont emellett nem szűnt meg a férjem lenni sem, nekem nőtt a libidóm terhesen, szóval a szex ugyanúgy ment tovább, mint előtte. Szülés után elképesztően ügyes volt a lányunkkal, azonnal elkezdte pelenkázni, büfiztette, mászkált vele, ha fájt a hasa, a fürdetés az első naptól az ő feladata. Nálunk az a “szabály”, h miután alszanak a gyerekek, fent kell lennünk 1-2 órát kettesben, mindenképp. Mert muszáj kettesben js lennünk, nőnek és férfinak, férjnek és feleségnek ks lennünk. A szex jobb lett minden szülésrm után, a kapcsolatunk olyan, mint az elején, a gyerekek meseszépek, boldogok, kiegyensúlyozottak. 😊
2019. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekünk nem lett se jobb, se rosszabb, csak valahogy más lett. Mások a prioritások, más minden. De ennek így kell lennie. Minden kapcsolat megváltozik ha születik egy baba.


A férjem szinte semmit se változott, nem is volt rá szükség, mindent megtesz a családjáért, és próbál igazodni.

Én sokat változtam, sokkal aggodalmasabb lettem, sokkal rendezettebb is.

2019. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Egy ideig háttérbe szorultunk, mint pár, inkább baráti jellegű volt a kapcsolatunk. De ez nem okozott gondot, nagyon őszintén beszélgettünk erről, tudtuk, hogy átmeneti a dolog. Később visszarázódtunk, erősebbnek érzem a köteléket. Adott egy pluszt az, hogy látom, mennyire jó apa a férjem, még jobban szeretem emiatt. Ő mindenből kiveszi a részét. Született azóta még egy gyerekünk, így másodjára már az az eltávolodás sem volt meg, mint elsőre, talán mert nem volt olyan új a helyzet, jobban kezeltük. Tök jól megvagyunk, szeretjük egymást, működik a szex, kommunikáció, minden. Az első gyerek 5,5 év után született, a másodiknál 9 éve voltunk együtt.
2019. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek! Örülök annak, hogy pozitív élményetek van, a téma kapcsán. A le pontozásokért nem tudom ki a felelős. Mentek a zöldek!
2019. jún. 13. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
3., 4. Válaszolóhoz hasonló a mi életünk is azóta. Más a prioritás, mindkettőnknek a baba igénye, szüksége van az első helyen :) emiatt ahogy előttem is írják van egy kis távolodás, vagy barátibb jellegű érzés, de ezek ellenére is ilyen boldogok talán még sosem voltunk. Most a baba szerzi nekünk a sok mosolyt :) (14 éve vagyunk együtt).
2019. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk azt hogy a kapcsolat megszakadt :P

Orvosi kivizsgálások azt az eredményt hozták hogy nagyvalószínűséggel sosem lehet gyerekem, így ment a próbálkozzunk azért, ne add fel, ha mégse jön össze akkor örökbefogadunk, stb. Na amint összejött "Én ezt mégse gondoltam komolyan, inkább felejtsük el egymást".... 7év próbálkozás, és ekkora pofon a végén...

2019. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokkal kevesebb időnk van egymásra. 7 ev utan jött az első, 9 év után a második.

Továbbra is nagyon szeretjük egymást és a gyerekeinket is. Apukaként kiveszem a részem amennyire tudom(szoktam fürdetni, pelenkazni, altatni, éjjel kelni), de feleségem van velük hétköznap napközben, mert dolgozni járok. De az tuti, hogy neki a nehezebb, két gyerekkel itthon.

2019. jún. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!