Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan szokatlan másnak,...

Miért olyan szokatlan másnak, ha azt mondom, csak 1 gyermeket szeretnénk, nem többet?

Figyelt kérdés
Van már egy kislànyunk, kérdezgetik mikor jön a 2. Baba, de amikor elmondom h soha, értetlenül néznek rám. Miért??? Mindig tudtuk, hogy egy gyermeket szeretnénk csak vállalni.

2019. jún. 14. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
7.vagyok. 8as soha nem volt bennem olyan erős a szaporodási kényszer. Nem nyomásra szültem, hanem mert akartam, és nem fogok igénybe venni semmit az államtól... Köszi, hogy egyetértesz :)
2019. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem is neked szólt, nem rád gondoltam, hanem azokra akik a putriba is megszülik a gyereket vagy rossz családi háttérbe és osztják az észt hogy "kell a gyerek"
2019. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38%

"nem fogok igénybe venni semmit az államtól."


Csaladi pótlékot és adókedvezményt is az állam adja, ezek szerint azt se kéred?

Kb 10-14 millió forint két gyerek esetén.

2019. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!