Zélia vagy Zília?

Figyelt kérdés
Kislányunkat a két név közül az egyiknek szeretnénk elnevezni, de ne tudjuk melyiket válasszuk.Annyi ideje gondolkozunk ezen,hogy már ott találjuk magunkat,hogy pár nap és megszületik a baba.
2019. jún. 16. 14:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
46%
Tök mindegy.
2019. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kerdezo, nem igazan erdekel a velemenyed meg at sem, hogy mennyire gondolsz jonak szovegertesbol. Konkrétan en sem gondolom, hogy agytröszt lennel ha meg a sajat gyerekednek sem vagy kepes nevet valasztani. Hmm.. Elgondolkodtato nem? 😀.?!?


Segitseg a valaszom megértéséhez : EGYIKET SEM ADNAM, NEM TUDOK VALASZTANI.

Hasonlo ethyzet ha az etteremben pacal es szalontudo van menüben nem fogok ebedelni, mert nekem ez nem tetszik. Ha nem akarsz biralatot kérdezd meg a Barbie baba baratnoidet. Majd ok eldontik mit adj neki.. Remelem megcsinalni nem kellett segitseg. 🤦‍♀️


(tenyleg gondolod normalis dolog ez a kerdes? En nem, hogy nem tennem fel, egyenesen kiakaksztana ha valaki beleugatna)

2019. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
24%

De ha nem tudsz választani, mert nem tetszik egyik sem, akkor minek is válaszolsz a kérdésre?


Kedves Kérdező, szerintem a Zélia nagyon szép név, ha e kettő közül választhatnék, ezt választanám. Szép napot! :)

2019. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%
Zélia szerintem.
2019. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
44%

Nem kötekedni akarok, de szerintem a Véda sokkal jobb lenne. Különleges, de nem ennyire kirívó, mint ez a kettő.

Persze tiétek a döntés, a Dzsenifernél meg a Frodónál azért jobb minden.

2019. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
11%
13as. Miert ne? Talan tilos? Hjaj mintha ez lenne az elso ilyen, te miert szolsz bele? Mert megteheted...? Kvittek vagyunk. Eleg nekem egy hulyevel beszelhetni, nehigymar neked is magyarazkodjak. Na megyek inkabb uzsizunk.
2019. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
50%
Juj de agresszív lettél, jézusom 😂 Uzsi közben kérlek vedd be a gyógyszert is, kedves utolsó!
2019. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
26%
"Uzsizunk". Oké, és ne felejtsetek el este fürcsizni meg fogimosizni, meg kitisztítani a fülecskét fülpucipálcival.
2019. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
61%
Kategoria is jo. Bezzeg abba senki se kotott még bele. 😂😂 Mi jon még.
2019. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, ha nagyobbacska lesz, folyton visszakérdeznek, hogy mi? és betűzni kell majd a nevét. Legyen egy második, egyszerűbb hangalakú neve is- és ha akarja, azt használja majd.

pl. Nagy Zélia Beáta (egyébként, hogy ennyire nem tudtok a kettőből választani- lehet, hogy azt jelenti egy harmadikat kell:))) (ez nem a Cecília névből lett? ez is milyen szép: Cecília)

2019. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!