Zélia vagy Zília?

Figyelt kérdés
Kislányunkat a két név közül az egyiknek szeretnénk elnevezni, de ne tudjuk melyiket válasszuk.Annyi ideje gondolkozunk ezen,hogy már ott találjuk magunkat,hogy pár nap és megszületik a baba.
2019. jún. 16. 14:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg a vezetéknév tükrében konyebb lenne a valasztas. Pl egy Kiss melle en a Zeliat valasztanam. Zíliával mar sok az i, í. Egyébként tenyleg elég nehéz választani plusz nem ertem miért nem hagyjatok érvényesülni azt akinek nem tetszik. Amúgy allergia gyógyszer es az Zilola uzsonnás.
2019. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a Zélia szebb, de második névnek. Lehetne valami hosszabb név elötte ha nem tettszene neki tudjon mást is választni.
2019. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
27%
16# Te anyuka vagy? Gratulálok! Sajnálom szegeny gyereked
2019. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
18%
Megint egy okos komment. Honnan veszed rola, hogy anyuka-e? Csak anyukák valaszolnak ide? Es miér sajnalod a gyerekét, mert nem ért eggyet a többséggel?
2019. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
39%
Mert akkor nem kell válaszolni! Ez nem nem együttértés hanem egyszerűen csak rosszindulat.
2019. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Húha milyen forradalom robbant ki itt és ez mind egy ember miatt."Kedves"utalkozó,szerintem fogd most már vissza magad és ne hülyézgessel le senkit.Nem ez alapján fogjuk eldönteni a gyerek nevét,csak érdekelnek a vélemények(és nem az olyanokra gondolok mint a tied).Egyébként szerintem nem én vagyok az egyetlen aki jeves kerdést ír ki ide.Én személy szerint szeretem megnézni kinek mi tetszik,esetleg próbálok segíteni.Nagyon remélem,hogy ha van is gyereked nem ezt a stílust tanítod neki.

A többieknek köszönöm.A kislányunknak lesz második neve,az már fixen megvan mi lesz.Az Emmát választottuk.Zélia Emma vagy Zília Emma lesz.

2019. jún. 16. 16:46
 27/36 A kérdező kommentje:
*neves kérdések
2019. jún. 16. 16:48
 28/36 anonim ***** válasza:

Zélia Emma.


A Lia Emma nem játszik? Az is szép lenne vagy a Zita Emma.

2019. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
25 tovabra se eerrm mikoze hozza hogy anyuka vagy se. Es miert szegeny a gyereke ha az. Lehet 11 eves kisfiu is akinek se gyereke se nem anyuka.
2019. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
38%

Igen lehet de senki nem jelentette ki hogy ò anyuka! Ott volt a kérdés!!

És azért is sajnálnám a gyerekét ha lenne,mert valószínű az ilyen stílussal és rosszindulattal rendelkező nő,a gyerekeinek is ezt a példát mutatja

2019. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!