Zélia vagy Zília?

Figyelt kérdés
Kislányunkat a két név közül az egyiknek szeretnénk elnevezni, de ne tudjuk melyiket válasszuk.Annyi ideje gondolkozunk ezen,hogy már ott találjuk magunkat,hogy pár nap és megszületik a baba.
2019. jún. 16. 14:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%
ok, a második szép! Zélia Emma jobban hangzik ! ! !
2019. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
52%

Igen ebben igazad lehet(NE) de az itelkezes egy mondat alapjan se egy nagy erény. Lenyegtelen is.. Csak már nem is ertem ezeket a kommneteket. 1, igen, igaz, minek szol aki nem tud mit, 2 ha megis akkor miert nem fogadjak el a velemenyet, vegulis lehet neki is. 3, Valoban olyan nev amit sztem ezerbol egy adna a gyerekének, miért lep meg valakit ha ezek alapjan valaki egy mososzerre vagy gyógyszerre asszocial.


Egyebkent: Ertem en azt is, hogy te kerdezel, de ott a burkolt itelkezes. Valljuk be, nem kerdesnek szantad csak siman buntudatkeltesnek, hogy biztos egy szarrago anya akinek caak egy ugyanolyan szarrago neveletlen porontya lehet aztan lehet kulonb csalad mint Zeliaeke vagy lehet valoban egy hulyegyerek akit anyuka odaengedett a tablet ele.



A valaszom tovabbra is Zélia.

2019. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
22%

Utolsó: most épp azt teszed te is ami ellen vagy!

Nem fogadod el mások véleményét.

Inkább maradj csöndben

2019. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Zélia! Nem is rossz! Sőt, szép! Szerintem ez legyen!
2019. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
65%
Ha ki akarsz tolni a gyerekkel,nyugodtan válaszd ezeket.Állandóan vissza fognak kérdezni,hogy mi ? Meg betűzze.Meg hosszú vagy rövid í. Nekem 4 betűs vezetéknevem van,ami értelmes szó,de annyira ritka,hogy egész életemben élőben,vagy telefonon csak azt hallottam hogy micsoda,meg betűzzem...
2019. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Ha azt kérdezem, hogy szerintetek melyiket válasszuk a 2 név közül,akkor erre várok választ is. Az nem érdekel, hogy egyik sem tetszik, de ha így van akkor nem kell arra pazarolnod az idődet, hogy írj egy olyan kommentet,hogy de szar mindkettő.

Tudom, hogy vannak es mindig is lesznek akiknek nem tetszik a név és én ezt el is fogadom, mert szerintem a világon nincs olyan név ami mindenkinek tetszene, szóval írhattam volna Lucát meg Borbálát,akkor is lett volna olyan akinek nem tetszenek. De mégegyszer mondom, nem az volt a kérdés tetszik-e a Zélia/Zília, mert ha ezt írtam volna,akkor lehetne írni,hogy nem nem tetszik.

A másik, hogy hiába írja bárki, hogy nem fogják érteni, meg nem tudják majd leírni a nevét. Szerintem azok a gyerekek,akik mostanában születnek ehhez lesznek szokva es x akárhány év múlva ugyanolyan lesz nekik a Zélia, mint a Sára ma. De ha valaki nem tudja leírni akkor visszakérdez es ennyi, szerintem ettől nem lesz lelki sérült a gyerekem.

Engem például Aliznak hívnak, nem túl bonyolult név, mégis mindig el kell mondanom, hogy rövid i. A hugom Lili, volt már Lilla,Lilien,Lilia stb.pedig aztán ezen, hogy Lili nem tudom mit lehet félreérteni. Mi is felnőttünk, családunk van és csak jót mosolygunk ha előfordul valamilyen tévedés a nevünkkel kapcsolatban.

2019. jún. 16. 19:40
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!