Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek túl gondolom és...

Szerintetek túl gondolom és anyumnak van igaza?

Figyelt kérdés

Párommal megbeszéltük, hogy nem posztolunk képet a közösségi médiára a lányunkról. Maximum néha, ha többen is rajta vagyunk a képen, de akkor sem olyat amiben alulöltözött vagy később kínos lehet neki. Ha kicsit nagyobb lesz, akkor a beleegyezésével kerülhet fel kép.

A probléma ott van, hogy mi külföldön élünk, anyum meg Magyarországon. Mondtam neki, hogy a szabály rá is érvényes. Küldök neki képet akár naponta, de ne posztolja ki. Szerinte túlzásba estem és ő csak dicsekedni szeretne az unokával, ha már élő én nem láthatja. Egyébként is majd azt fogják gondolni az emberek, hogy biztos fogyatékos vagy annyira csúnya a gyerek, hogy szégyellem.



2019. jún. 17. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha megszegi a szabályt, nem kap több képet. Ilyen egyszerű. Mi sem vagyunk fent fb-on, meg sehol sem, anyum viszont úgy tolja, mint egy kamaszgyerek. Én is megkértem, hogy ne tegyen ki semmit, és szépen megértette.
2019. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem túlzás. Mi is így vagyunk vele. Nálunk anyósom posztolgatós fajta, neki kellett szólni, hogy ne tegye. Szerencsére megértette. Időnként azért "engedünk" neki.
2019. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem neked van igazad és abszolút jogos a kérésed.
2019. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Dicsekedjen azoknak, akikkel élőben találkozik!


A telefonján is simán megmutogathatja a valódi ismerőseinek a képeket, nem kell ismeretleneknek is látniuk.

2019. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Azt veszem észre, hogy az idősebb (nagyi) korosztály sokszor bele van zavarodva a facebookba. Míg én nem is használom, anyám pl görgeti ezerrel és az a mérvadó, ami ott van. Kicsit félelmetesnek találom ezt.

Én igazat adok neked, meg kell húzni a határokat.

A dicsekvést meg nem is értem. Rajta kívül szerintem senkit nem érdekel más gyereke meg unokája. Vagy ezen versengenek a barátnőivel, kinél milyen képek vannak kint??

2019. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk ez anyósnál volt nehéz menet


Mindent az alapján ítélnek meg hány lájk

Mont az oviban

65 éves pedig.


Teljesen jogosnak érzem.


Nem kell mondenkinek dicsekedni, akinek akar privátban küldhet képet.. Vagy megmutatja a telefonján..vagy egy szűk csoport oda is meghetnek

2019. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked van igazad, ha nem érti meg, én nem küldenék neki addig több képet. Anyósom is ott éli az életét, sógornőm gyerekeiről napi szinten posztol, az enyémről már 2 éve nem, de én akartam így. Bele sem gondolnak, mennyien visszaélhetnek a képekkel.
2019. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazad van egyetertek veled.Mi sem vagyunk fent fb-on,es nem is engedem senkinek,hogy mutogassa a gyerekemet.Bar volt kivetel iden 1x, tavaly meg 2x lett megengedve.
2019. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!