Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szituációkat, amikor a gyereke...

Szituációkat, amikor a gyerekek tönkretesznek valamit, maszatolnak stb és esetleg valahogy az apuka is jelen van (nem muszáj) mondanátok?

Figyelt kérdés
Olyan szitu is jó, ahol mondjuk az apuka olyat játszik a gyerekkel aminél az anyukának égnek áll a haja, de a gyerek nagyon élvezi.

2019. jún. 18. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyomkodja a telefonjat, a gyerek meg kozben osszerajzolja a falat.


Egy kis fantaziaval te ia tudsz mondani ilyeneket, meg akkor is, ha nincs gyereked.

2019. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is vannak ötleteim, de gondoltam vannak életszagúbb szituációk is..
2019. jún. 18. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A férjem bátyja vigyázott a fiúnkra, amíg mi a ház vásárlást intéztük az ügyvédnél. Levitte sétálni, játszani, majd hagyta, hogy megfürödjön a közeli szökőkútban. Na ez olyan, amit biztosan nem hagytam volna, de a sógornőm haja is égnek állt a dologtól :)
2019. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A maszatolás mindennapos, mindegy hogy az apja ott van vagy sem. Tönkre nem igen tesz semmit. Max kisautó kereke törik ki vagy eldob egy műanyag játékot, ami elreped.

Ma például már beültettem az autós ülésbe mikor szólt hogy szomjas. Kis 3 decis széles szájú üvegben volt nálunk víz, amiből egyedűl is szépen tud inni. Közben beraktam a szatyrokat a kocsiba ő végzett és nem ugrottam időben hogy elvegyék az üveget, így letette maga mellé. Vagyis odaejtette a hátsó ülésre. Kb egy deci víz önlött a kárpitra. Na, majd megszárad. Az ilyenek minden naposak.

2019. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!