Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Mély szomorúság ellen mit ajánlotok? 11hetes vagyok napok óta borzalmasan érzem magam.

Hányok, émelygek, vérnyomásom alacsony. De ezek nem érdekelnek tudom, hogy a velejárója. Viszont borzalmas szomorúságot érzek. Sírni tudnék mindenen. Csak a negatív gondolatok és érzések. Nincs rá okom. Ez ellen mit lehet tenni? Voltatok így?

jún. 20. 23:11  Privát üzenet  

A válaszok
Sok-sok mozgás a levegőn. Nem kell megerőltető, jó a kerékpározás, túrázás, nagy séták, viszont abból több km, úszás finom uszoda hidegben 25-27-ig, ne termálban. Ásványi anyagok: Magnézium, B6 vitamin, omega3, C vitamin, Vas, Kálium, és napi 2 liter ásványvíz, vagy sima víz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 20. 23:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez egy igazán hasznos válasz. Köszönöm neked

# 2/6Időpont jún. 20. 23:39 Privát üzenet
A hormonok. Nekem csak elmult par nap 1-2 het utan

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 20. 23:59 Privát üzenet
Mikor babat vartam szinten ilyen szomorusag keritett a hatalmaba. Nekem az segitett hogy sokat gondoltam a babamra,nezelodtem a neten es bababoltokban,sokat setaltam es gyakran voltam a levegon. Sokat beszelgettem a parommal es gyakran csinaltunk kozos programokat,mindent kibeszeltem magambol neki a felelmeimet,barmit. Probald ezeket,a babad adjon erot a nehez idokben es soha ne hagyd el magad mert erzi a picurka is. Nagyon boldog babavarast kivanok es jo egeszseget nektek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 21. 00:20 Privát üzenet
Nyugi, a második trimeszterben úgy fogod érezni, mintha kicseréltek volna. Tele leszel energiával, és életkedvvel :) Fogadd meg az 1-es válaszoló tanácsait, és ne ess kétségbe, ez normális! :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 21. 08:54 Privát üzenet
ne csinálj semmit, nézz sorozatokat a neten és nassolj

# 6/6Időpont júl. 3. 13:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Depresszió ellen kék fény tényleg hatásos?
Mit tehetek a magány ellen?
Nem érdeklek senkit sem, így miként tehetnék a magány ellen?
Mit tehetnék ez ellen?
Az, hogy kihaltak belőlem az érzelmek, ez is egy önvédelmi mechanizmus lehet a csalódások és megaláztatások ellen?
Szomorusag ellen mit lehet tenni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!