Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az, hogy kihaltak belőlem az...

Az, hogy kihaltak belőlem az érzelmek, ez is egy önvédelmi mechanizmus lehet a csalódások és megaláztatások ellen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Biztosan nem haltak ki, csak túlzottan lelkedre veszel mindent és sajnáltatod magad. Ha nem vársz el csupa nemességet a többi embertől, hanem a kisszerűséget is belekalkulálod, akkor jobban érzed majd magad.
2018. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Igenis jogom van elvárni,hogy tiszteljenek! Mások is elvárják,ez nem egy speciális dolog...

Csak akkor tisztelek vkit,ha ő is engem. Másképp nem megy!

2018. ápr. 2. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Én is valahogy így vagyok vele,bár azért,ha rossz történik mégis van bennem valami feszültség.
2018. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi, kinövöd. A kamaszkor velejárója, noha nem mindenkit gyötör meg egyformán.
2018. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 osvath14 válasza:
Sokan vagyunk így szerintem. Mindenki másképpen "védekezik" a külvilággal szemben. Ezzel a fajta hozzáállással az a baj hogyha egy ember nem érez szomorúságot, rossz kedvet amikor annak lenne az ideje nem fogja értékelni azt sem ha valami jó történik vele.
2018. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
IGEN, itt van a választási eredmény is...a nép elfásult és már oly mindegy nekik mi történik...
2018. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2018. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen! Ha valakinek teljesen megnyílsz az egy támadási felületet ad , mint amikor router, és tűzfal nélkül netezel.

Felül kell kerekedni mindenkin aki a te 'kis'életteredben él. úgymint iskolatársak, kollégák barátok a boltban az eladó, az utasok a buszon... Ha visszahúzódó vagy akkor eltaposnak mint egy cigarettacsikket. Keménynek kell lenni és ridegnek.

2018. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!