Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek a magány ellen?

Mit tehetek a magány ellen?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fejlesztem magam, dolgozom, iskolába járok, szociális programokon veszek részt a barátaimmal. Edzek, tanulok programozni, és nagyon sok új dologba fogtam bele az utóbbi fél évben. A napom nagy részében jól érzem magam, éjszakára, amikor lefekvésre kerül a sor, szinte mindig rossz kedvű és szomorú vagyok. Tudom, hogy azért, mert magányos vagyok, mert nincsen egy barátnőm, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Értem én, hogy pont erre jó az önfejlesztés és az új dolgok, de a magány nagyban akadályoz is ebben. Egy ördögi körben érzem magam, és az igaz, hogy sok dologban fejlődök, a magánnyal nem bírok megbirkózni. (Nem nyafogok, csak kezdem elveszíteni a természetes jókedvemet emiatt. És igen, volt már barátnőm, több is. Minddel szerettük egymást.) (23/f)

2018. aug. 18. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Hé, nyugalom... Róma sem egy nap alatt épült. Te fél év miatt nyafizol... Szegény apám 20 éve magányos és egyedül tér nyugovóra. Szúszá és a holnap szebb lesz. Ha képes vagy túllépni, akkor nem végzed úgy, mint apukám. :S
2018. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nagyon fiatal vagy még, biztosan megtalálod a Párodat!

Járj el közösségekbe (érdeklődési köreidnek megfelelő közösségekbe), ismerkedj másokkal! Lehet visszább kéne venned az önfejlesztésből és azt az időt a Párod keresésére fordítanod. Kapcsolódj ki sporttal, túrázhatsz, vagy bmi,ami érdekel és közösségbe visz.

2018. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló képpen vagyok, csak nekem senkim sincs (saját döntés a sok hülye miatt) és kicsit se érzem jól magam. Viszont egy "örömöm" van, a gépen néha le tudom foglalni magam, esetleg valami játékot letöltessz, persze nem ilyen dedós minecraftokra gondolok meg ilyesmi, kinek mi az ízlése. Sokan szidják hogy szar stb, de meg lehet találni a neked való dolgokat. Ha nem is itt, de foglald el magad, azt' majd csak eltűnik.
2018. szept. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!