Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 gyerekünk van, a férjem...

2 gyerekünk van, a férjem most hozta elő, hogy ő nem mehet sehova. (Nélkülünk) Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
En sem megyek sehova, mivel nem tudjuk kire hagyni a gyerekeket. Sőt alig tudok kimozdulni a faluból.
2019. jún. 29. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menjetek mindketten felváltva
2019. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire igényetek van rá, akkor felváltva mehettek. Vagy leültök megbeszélni, hogy menjetek többet együtt a családdal kirándulni,kikapcsolódni. A férjemen is láttam az utóbbi időben, hogy sok a munka fáradt kicsit elege van mindenből. Mondtam neki, hogy menjen el a haverjaival kikapcsolódni (bár neki erre nincs igénye nem jár nélkülünk sehova), de azt mondta, hogy inkább menjünk el kaocsolódjunk ki egy kicsit, csak ne itt. Lehet nála is csak ennyiről van szó
2019. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Néha szükség van arra, hogy az ember néha kimozduljon. Feleségnek egy csajos buli, férjnek sörözés a haverokkal, vagy egy focimeccs, vagy akár csak egy peca.

Miért ne mehetne? Nem a kiskorú gyermeked, se a szolgák, hogy bármit is megtilts neki!

Cserébe viszont beszéljétek meg, hogy néha maradjon a gyerekekkel, hogy te is ki tudja mozdulni!

2019. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Kérdés hogy mit akar csinálni nélkületek, másik meg hogy neked mikor fog járni ilyen kikapcsolódás?
2019. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Erre való a bébiszitter. Egyedülálló anya voltam hosszú évekig, meg is őrültem volna ha 7/24ben csak a gyerekkel lettem volna. Minden normális embernek igénye van a gyerek nelkul, egyedul es a partnerrel töltött időre is. Faluban is van valaki, aki bevállalja a gyereket.
2019. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jár a kikapcsolódás. Neki is és neked is. Sőt, kell is! Ha már semmi segítségetek nincs, akkor mindkettőtöknek joga van elmenni otthonról, addig pedig a másik vigyáz a gyerekekre.

Ebből a hozzáállásból, meg az otthon ülünk és csak szülők vagyunk, nos ebből van a sok válás. Nem véletlenül. Már most nem tudtok normálisan kommunikálni, akkor szerinted később mi lesz? Ez csak egyre rosszabb lesz!

2019. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
11 honapos ikrek. Azert nem olyan egyszerű találni bebiszittert sem, esetleg kettő kellene. Egy ember nem bír velük. En is teljesen kikészülök amíg dolgozik a férjem.
2019. jún. 29. 19:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor tessek őket bolcsodebe iratni.
2019. jún. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Buliba akar menni. Régen is sokat bulizott, együtt is majdnem hetente mentünk, de úgy gondolom, hogy discoba járni már nem kellene. Bölcsőde az csak hétközben van.
2019. jún. 30. 07:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Nézd, nyers leszek.

Ha nem kap néha egy kis szabadságot, előbb-utóbb le fog lépni. Ha meg nem, akkor boldogtalan lesz melletted! Ahogy korábban írtam, néha kell egy kis szabadság, kellenek külön programok. Persze nem minden héten, a család helyett, de időnként ki kell ereszteni a gőzt!

Attól, hogy ikrek, még vigyázhat rájuk valaki, amíg ti kikapcsolódtok.

Vagy akár elmehet haverokkal is, legközelebb meg ő vigyáz a kicsikre, és te mozdulhatsz ki otthonról.

2019. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!