Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 gyerekünk van, a férjem...

2 gyerekünk van, a férjem most hozta elő, hogy ő nem mehet sehova. (Nélkülünk) Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
En sem megyek sehova, mivel nem tudjuk kire hagyni a gyerekeket. Sőt alig tudok kimozdulni a faluból.
2019. jún. 29. 14:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha gyerekek hétközben bölcsiben lennenek, akkor csak nem készülnel ki tőlük abban a kevés időben, amíg otthon lennének....

Nem mellesleg bulizni este szokás. A gy3rekek akkor mar alszanak, egy bebiszitternek sok dolga nem akadna veluk....

Dehat nemakarasnak nyögés a vege

2019. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kötelező nektek mindig együtt kimozdulni. Felváltva viszont simán megoldható. Tudom, hogy tök jó dolog kettesben kimozdulni, szórakozni, és igazából erre minden szülőnek lenne is szüksége időnként, de nem mindenkinél megoldható. Sajnos mi is csak nagyon ritkán tudunk kettesben lenni a férjemmel, de azzal semmi gond, ha egyikünk menne valahová. Miért ne mehetne el a férjed egy buliba így közel egy év után? Utána menj el te is, ennyi. Vagy ha annyira nehéz egyedül a két gyerekkel, akkor amíg az egyikőtök szórakozni van, a másikótok MELLÉ hívni valakit segítségnek még megoldás lehet. Nagyszülő, barátnő, nagynéni, akárki.

Értem én, hogy ikrek, és hogy kicsik még, de ikres szülők is szoktak kimozdulni időnként. Egyébként meg saját tapasztalatom az, hogy otthon akkor a legnehezebb a gyerekekkel bírni, ha a szülő nem bízik saját magában. Határozottnak kell lenni, és érezzék rajtatok a gyerekek, hogy ti vagytok a főnökök, és nem azon paráztok, hogy jajistenem, mi lesz, ha fellázadnak. Ikreknél pláne nagyon fontos, pont azért, mert ketten vannak, azonos korúak. Ott tényleg észnél kell lenni, és meghúzni a határokat.

2019. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!