Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, ahol...

Vannak itt olyanok, ahol véletlen jött össze a baba, és elsőre az apuka nem örült neki, de később megbékélt vele?

Figyelt kérdés
Nem terveztük a babát, persze úgy voltunk vele, hogy nekünk majd kell gyerek, már elég stabil a kapcsolatunk. 16 hetes terhes vagyok, de úgy érzem a párom még mindig nem fogadta el a kicsit. Elősször nagyon nem örült neki, azt akarta, hogy ne tartsuk meg, mert korai, de mondtam, hogy én nem szeretném elvetetni, ő meg mégis mellettem állt. Ettől még mindig úgy érzem, hogy nem igazán örül a picinek, ha lehet nem is hozza szóba, vagy csak arról beszél, hogy érdekes, nehéz lesz majd így, hogy gyerekünk lesz. Uh felvételen is mikor látta nem reagált semmit és ez nekem olyan rosszul esik. Vagy csak én reagálom túl? Félek, hogy nem lesz minden rendben majd köztünk ha megszületik a babánk.
2019. jún. 29. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2019. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Hasonló alapszitu volt, de én hagytam, hogy legyen beleszólása a döntésbe, szerintem ez nagyon fontos. Az én teste, ez igaz, a végső szót én mondom ki, de a gyerek, a felelősség közös. Pokoli nehéz volt ezt jól kommunikálni.


Ma már elválaszthatatlanok, és már a terhesség alatt is teljesen velünk volt.


Beszéljetek erről.

2019. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyikünk sem örült, de nem volt szívünk megöletni, úgyhogy csak a megbékélés maradt
2019. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk is becsúszott a baba, hol el akarta vetetni, hol nem, számomra viszont az abortusz elképzelhetetlen lett volna.

Az első egy évben azért mutatott némi leljesedést, de végül szétmentünk, a most 10 éves gyereket már évek óta nem látta.

2019. jún. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ebből vàlás lesz....
2019. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen, majd megbékél. Nekem az első 2 uhra el sem jött. Tudta hogy van, de mégis mintha nem is lett volna. Ugyan olyan volt minden. És akkor zavart is hogy, ennyire nem törődik vele meg úgy az egész helyzettel. Na viszont amikor már elkezdett mozogni és érezte ő is "meg békélt" akkor már kezdődött a mit kívánsz, mit akarsz enni, meg ne erőltesd magad meg stb. Végül eljött önszántából az uhra is.:) Most 2,5 éves imádják egymást. 😃
2019. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk konkrétan lelépett amint kiderült a baba, most hogy 6 hónapos terhes vagyok írt rám, hogy mégis szeretné majd látogatni, de azt most felejtsem el hogy bármit is fizetni fog :P
2019. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem engeded a gyerek közelebe utolsó...
2019. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Eszem ágában sincs :) Úgy vagyok vele, hogy örüljön ha küldök egy képet róla.
2019. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyes ;)
2019. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!