Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiszúrás a gyerekeimmel ha...

Kiszúrás a gyerekeimmel ha nagyon hasonló nevet adok nekik?

Figyelt kérdés
Ikreket várok, és az egyik már 100%, hogy Izabella lesz. A másiknak nagyon szeretném az Anabella/Arabella nevet adni, de nem tudom, hogy csak a hormonokkal dúsított agyam gondolja jó ötletnek vagy valóban az. A kérdésemnek nem az a lényege, hogy maga a név hogy tetszik, hanem hogy ennyire hasonló nevet mennyire rossz ötlet adni. (Párom és szüleim objektív véleményére nem számíthatok, mert "bármi jó lesz")

2019. júl. 2. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én sem adnék ennyire hasonlót, hogy a vége ugyanaz. Ami gyakorlatilag szintén egy név.

Nekünk is hasonlóan hangzik a nevünk az öcsémmel, pedig én lány vagyok..Anita, Attila, anyukánk felkiabált az emeletre, h Ani, Ati, sose tudtuk, kinek szólnak...

2019. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szerintem teljesen jó! <3 Pont erre gondoltam valamelyik nap, hogy ha ikerlányaim lennének, biztosan ez lenne a nevük. (Az Izabella fix, ha egy lányom lesz.)

Vagyis én a másikat úgy adnám, hogy Annabella. De a lényegen nagyon nem változtat, szerintem tökjó, egyáltalán nem szúrsz ki velük. Különbözően is lehet őket becézni. Iza és Anna (vagy az Anna bármelyik becézése, pl. Ancsi).

2019. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a nevük?
2019. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!