Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babaváró hitel kapcsán csak...

A babaváró hitel kapcsán csak én vagyok az egyetlen akit aggasztana egy esetleges válás?

Figyelt kérdés
Mert persze most minden jó de ki tudja 20 év múlva mi lesz. A válás baromi drága lenne ennek fényében,amúgy meg semmi joga a nőnek,ha külön is mennének se gyerek tartást se semmit nem követelhetne, teljesen meg lenne lőve.
2019. júl. 2. 17:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Én is befektetésnek fogom felvenni, annak gyakorlatilag arbitázs. Gyereket amúgy is akarunk mindennemű támogatástól függetlenül, hitelre egyáltalán nem szorulunk rá. Ez valahol szomorú, hogy pont nekünk éri meg a legjobban ez a konstrukció, akiknek semmi szükségük hitelre, viszont én, mint "kisember" meg hülye leszek kihagyni ha ingyen kereshetek milliókat.
2019. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Bizony utolsó! Mi is gondoljuk, mi is félre tesszük a pénzt.
2019. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

Egy nagyon jó baràtommal törtènt meg, hogy lement az egèsz herce-hurca , megkapták a hitelt,meg tudták vásárolni a házukat(amit egyèbkènt önerőből nem), beköltöztek,egy alig 2 èves gyerekkrl, tele voltak tervekkel, ötletekkel.


Kevesebb mint fèl èv sem telt el, az asszony közölte,hogy benne valami megvàltozott, ès ràjött, hogy folyamatosan leèpült az ő kapcsolatuk, "elhidegültek" , el akar költözni( vidèki kertes hàzból,pesti albèrletbe) el akar vàlni, új èletet akar stb., a fèrje próbàlta megmenteni a kapcsolatot de hiàba...


A dolgok jelenlegi àllàsa szerint a csajnak nem kell a lakàs, hanem az exfèrjè lesz(lenne) a hàz, úgy, hogy felvettèk a babavàrót ès a CSOK-ot is, nagyon kìvàncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a vège,hogy a mostani 70E~ törlesztője hogy fog alakulni, meg úgy egyàltalàn az egèsz törtènet.


#vâlàs csok babavàró hitel

2021. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

Előző voltam, 54% szèp, pedig csak az igazsàgot ìrtam le.

20M-re olyan 1.8M büntetèst kell kifizetnie valamelyikőjüknek

2021. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!