Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen sokan akarják...

Tényleg ilyen sokan akarják felvenni a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikkek, ami szerint 10-ből 8 kismama fel szeretné venni. Ti vagy az ismerőseitek körében tudtok olyan kismamát majd gyermeket tervező párt, akik fel akarják venni?

Nem vitaindító kérdésnek szánom, nem az érdekel, hogy megérie vagy nem, csak, hogy tényleg ennyien vannak, akik élnek ezzel.



2019. máj. 25. 18:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
59%
Első babámat várom, de nálunk a nagyszülők nyomják nagyon, hogy szorítsam össze a lábam és bírjam még ki, hogy felvehessem (június végére vagyok kiírva, ugye júli 1-től lehetne felvenni). Mondtuk a férjemmel, hogy köszönjük, de nem kérünk belőle...
2019. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
69%
Meg se fordult a fejemben
2019. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
65%
Senkitől se hallottam még az ismerettségi körömben.
2019. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
71%

Mi szeretnénk. Van egy 2milliós személyi kölcsönünk ezt szeretnénk vele "kiváltani"

3éves koráig nem kell törleszteni. Ha nem váltanánk ki a 8 év alatt 5millióhoz közelit fizetnénk vissza így azért jóval kevesebbet. Nem mindegy.

2019. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
52%
Én senkit nem tudok az ismerőseim közt, akik szeretnének évvel élni. Mi sem.
2019. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
57%

Kene vennunk egy uj autot, igy 1milliot szeretnenk felvenni hozza.


10et soha semmi esetre sem!

2019. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
63%
Én sem ismerek olyat.
2019. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
54%
Es ha ilyen sokan? Baj?
2019. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!


Mint a kérdésben is írtam, nem célom megítélni, hogy másnak jó-e vagy nem. Nekem mindegy hányan veszik fel, csak túlzásnak éreztem a 10-ből 8-at, mivel az én ismeretségi körömben mégcsak nem is gondolkodik rajta senki, de ahogy itt elnézem a válaszokat tényleg elég túlzó. Még ha azt nézem, hogy ez azért nem túl reprezentatív felmérés, akkor is szerintem maximum egy 10-ből 5 inkább a reális. De még egyszer mondom nem nagyon érdekelnek a miértek, csupán a statisztika részére vagyok kíváncsi.

2019. máj. 26. 10:29
 10/51 anonim ***** válasza:
96%
Mi ősszel felvesszük, amikor lejár a férjem diákhitele, mert nagyon kedvező kamatozású. Addigra biztosan kiderül, hogy lesz-e babánk, most "csak" 6 hetes vagyok. Autót veszünk belőle + befektetjük. Barátnőmék szintén tervezik felvenni, sógoromék is.
2019. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!