Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti elengednétek a...

Anyukák! Ti elengednétek a gyreketeket 3 hetes gyógykezelésre egyedül ilyen körülmények közt?

Figyelt kérdés
A gyógyintézetben sok olyan gyerek van,akik kéregetni járnak a többiektől,verekednek,zaklatják a többieket.
2010. júl. 10. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!
2010. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ottalvós vagy napközis? Nővérek nincsenek? Ha nagyon muszáj, mert annyira beteg a gyerek, akkor persze elengedném.
2010. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ottalvós,de a nővérek nem tudnak ez ellen semmit se tenni
2010. júl. 10. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megbeszélni, hogy éjszakára hazavihesd?
2010. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem lehet hazamenni,csak hétvégén
2010. júl. 10. 11:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetes babámmal vissza kellett mennünk a kórházba, mert akkor derült ki, hogy szüléskor elkapott valamit. Egy széken ületem mellette a nap 24 órájában majd egy hétig. Aludni nem tudom aludtam-e, mert totá kimerültem, de akkor sem hagytam Őt ott. A nővérek mondták, hogy egy emelettel feljebb van ágy ahol lefekhetek-pihenhetek, de akkor sem mentem, még amikor pisilni kellett akkor sem tudtam egyedül hagyni. Inkább adtam pénzt a nővéreknek, csak legyenek vele ott. Amúgy volt sok (kisebbséghez tartozó gyerek és szülő akik össze vissza járkáltak) más ember is és részben azért tettem ezt, részben, mert nagyon féltam babámat a mai világban.
2010. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha nagyon muszáj, és a gyerek érdeke, nincs más alternatíva, igen.

Ha megoldható, hogy vele legyél, akkor pedig tarts vele. Ha van más mód is a kezelésére akkor pedig azt választani, persze ha van rá anyagi keret, mert ált azok jóóóó sokba kerülnek.


Vannak dolgok, amiket nem tudsz kivédeni, ha valamit meg kell az érdekében tenni, ez van.

Alap felszerelés, az sem a jobb minőség, hogy ne lehessen mit lopni tőle, ha nem muszáj ne vigyen játékot, értéket.

Ami a zaklatást, egyebet illeti: akkor oviba, ált- és középiskolába se engedd, pláne a mai gyerekek, annyi, hogy ott a tanárok nem tudnak ellene mit tenni.

2010. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémája a gyereknek? Hány éves?
2010. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem megoldható, hogy a szülő is ott aludhasson a közelben? Ha nem, és a gyógykezelés nem olyan nagyon fontos, akkor nem engedném így. Keresnék máshol akkor ilyen lehetőséget, ahová vihetném őt.
2010. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Melyik gyógyintézet,ha megkérdezhetem?Mi a Budaiba járunk,és ott meglehetett beszélni,hogy minden nap haza jöhessünk.
2010. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!